У Дніпропетровську будуть пікетувати суд

16.04.2015 11:43

«Гучний процес в Апеляційному суді Дніпропетровської області по оскарженню рішення судді Бабушкінського районного суду Бібіка Миколи Миколайовича (в якому він виніс рішення про стягнення з Дніпропетровської міської ради 78 млн гривень на користь Кіпрської компанії Хагворт Менеджмент Лімітед) триває», - заявляють активісти ГО «Майдан-Січеслав».

Про це повідомляє інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Учасники громадської організації тримають на контролі цей процес. 

«Судді Апеляційного суду вже заздалегідь промотивовані росіянами (які є власниками компанії Хагворт Менеджмент Лімітед) і промотивовані дуже потужно (фінансово), до того ж вони є ставленниками Вілкула, який привіз їх до Апеляційного суду з Кривого Рогу, тому ми не можемо допустити винесення ними незаконного рішення", - зазначається у заяві.

Читайте також: Днепропетровский «УДАР» поможет узнать о новых субсидиях

Активісти вимагають рішення судді Бібіка визнати незаконним, суддю притягнути до кримінальної відповідальності, а справу направити на повторний розгляд до суду першої інстанції.

"Запрошуємо усіх свідомих, небайдужих громадян долучитись до нас і сказати своє НІ суддівському свавіллю в Апеляційному суді Дніпропетровської області. 17 квітня 2015 року о 8:30 біля будівлі суду (Харківська, 13) буде проходити пікет суду "НІ суддівському свавіллю", о 9:00 розпочнеться судове засідання», - зазначають активісти.

Читайте також: Общественники недовольны встречей с и.о. мэра Днепропетровска

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
За правду
17.04.2015
Так, дійсно, суд виніс рішення на користь громади. Я свідок цього 6-ти місячного процессу, процессу протистояння корумпованим суддям. Бібіковщина цього разу була зупинена. Слава Україні!
Cтас
17.04.2015
Поздоровляю!
Віктор Романштейн
17.04.2015
Пікет завершився перемогою громади. 78 млн. грн. залишаються в бюджеті міста. Вітаю !!!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет