У Дніпропетровську будуть пікетувати суд

16.04.2015 11:43

«Гучний процес в Апеляційному суді Дніпропетровської області по оскарженню рішення судді Бабушкінського районного суду Бібіка Миколи Миколайовича (в якому він виніс рішення про стягнення з Дніпропетровської міської ради 78 млн гривень на користь Кіпрської компанії Хагворт Менеджмент Лімітед) триває», - заявляють активісти ГО «Майдан-Січеслав».

Про це повідомляє інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Учасники громадської організації тримають на контролі цей процес. 

«Судді Апеляційного суду вже заздалегідь промотивовані росіянами (які є власниками компанії Хагворт Менеджмент Лімітед) і промотивовані дуже потужно (фінансово), до того ж вони є ставленниками Вілкула, який привіз їх до Апеляційного суду з Кривого Рогу, тому ми не можемо допустити винесення ними незаконного рішення", - зазначається у заяві.

Читайте також: Днепропетровский «УДАР» поможет узнать о новых субсидиях

Активісти вимагають рішення судді Бібіка визнати незаконним, суддю притягнути до кримінальної відповідальності, а справу направити на повторний розгляд до суду першої інстанції.

"Запрошуємо усіх свідомих, небайдужих громадян долучитись до нас і сказати своє НІ суддівському свавіллю в Апеляційному суді Дніпропетровської області. 17 квітня 2015 року о 8:30 біля будівлі суду (Харківська, 13) буде проходити пікет суду "НІ суддівському свавіллю", о 9:00 розпочнеться судове засідання», - зазначають активісти.

Читайте також: Общественники недовольны встречей с и.о. мэра Днепропетровска

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
За правду
17.04.2015
Так, дійсно, суд виніс рішення на користь громади. Я свідок цього 6-ти місячного процессу, процессу протистояння корумпованим суддям. Бібіковщина цього разу була зупинена. Слава Україні!
Cтас
17.04.2015
Поздоровляю!
Віктор Романштейн
17.04.2015
Пікет завершився перемогою громади. 78 млн. грн. залишаються в бюджеті міста. Вітаю !!!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат