У Дніпропетровську Ольга Богомолець презентувала благодійний проект

12.05.2015 18:31

Дніпропетровську область з робочим візитом відвідала радник Президента України Ольга Богомолець. Вона зустрілася з сім’ями загиблих під час Революції Гідності та АТО, волонтерами, представниками громадських організацій, ділових кіл області та презентувала благодійний проект «Люди допомагають людям». Його головна мета – адресна допомога сім'ям, що втратили годувальника під час трагічних подій в країні. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ". з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

«Люди допомагають людям» - це перша в Україні платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих  під час Революції Гідності та військових дій на сході країни. Вона передбачає надання матеріальної, соціальної, гуманітарної, психологічної допомоги сім'ям, що втратили годувальника в ході трагічних подій у країні. Гроші перераховуються напряму від людини чи фонду, який хоче допомогти, на особистий банківський рахунок сім’ї. Механізм дозволяє допомагати родині з будь-якої точки світу.

«Проект передбачає організацію такої форми адресної допомоги, при якій виключається посередництво благодійних фондів, інших організацій, які можуть створювати довіру чи недовіру до руху грошей», - зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник.

На сайті проекту розміщено достовірну та повну інформацію про людей, яким необхідна допомога. Також тут працює «Соціальний калькулятор», який розраховує щомісячну потребу учасників платформи в грошах для забезпечення нагальних потреб сім’ї, враховуючи витрати, дохід та інші показники матеріальної забезпеченості.

«У Дніпропетровській області проживає 330 родин загиблих. На сьогодні нами опрацьовано та підписано 55 договорів про співпрацю. Це ті родини, в яких є неповнолітні діти, які в першу чергу потребують допомоги», - розповіла Ольга Богомолець.

За її словами, надалі ця платформа буде виведена на міжнародний рівень для того, щоб 20 мільйонів українців по всьому світу мали прозорий та відкритий механізм допомоги таким родинам.

Після Дніпропетровська Ольга Богомолець відправиться з робочим візитом у інші міста України. Протягом травня презентації проекту відбудуться у Житомирі, Черкасах, Києві, Вінниці, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську та Львові.

Попередньо ознайомитися із цілями, завданнями та діяльністю проекту «Люди допомагають людям» можна на офіційному сайті платформи: www.lpl.com.ua, а також переглянувши програми за участі Ольги Богомолець: 12 травня о 21.00 прямий ефір програми «Васильевский остров» на 11 каналі та 13 травня – програму «Погляд» на 34 каналі о 19.00.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат