У Дніпропетровську Ольга Богомолець презентувала благодійний проект

12.05.2015 18:31

Дніпропетровську область з робочим візитом відвідала радник Президента України Ольга Богомолець. Вона зустрілася з сім’ями загиблих під час Революції Гідності та АТО, волонтерами, представниками громадських організацій, ділових кіл області та презентувала благодійний проект «Люди допомагають людям». Його головна мета – адресна допомога сім'ям, що втратили годувальника під час трагічних подій в країні. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ". з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

«Люди допомагають людям» - це перша в Україні платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих  під час Революції Гідності та військових дій на сході країни. Вона передбачає надання матеріальної, соціальної, гуманітарної, психологічної допомоги сім'ям, що втратили годувальника в ході трагічних подій у країні. Гроші перераховуються напряму від людини чи фонду, який хоче допомогти, на особистий банківський рахунок сім’ї. Механізм дозволяє допомагати родині з будь-якої точки світу.

«Проект передбачає організацію такої форми адресної допомоги, при якій виключається посередництво благодійних фондів, інших організацій, які можуть створювати довіру чи недовіру до руху грошей», - зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник.

На сайті проекту розміщено достовірну та повну інформацію про людей, яким необхідна допомога. Також тут працює «Соціальний калькулятор», який розраховує щомісячну потребу учасників платформи в грошах для забезпечення нагальних потреб сім’ї, враховуючи витрати, дохід та інші показники матеріальної забезпеченості.

«У Дніпропетровській області проживає 330 родин загиблих. На сьогодні нами опрацьовано та підписано 55 договорів про співпрацю. Це ті родини, в яких є неповнолітні діти, які в першу чергу потребують допомоги», - розповіла Ольга Богомолець.

За її словами, надалі ця платформа буде виведена на міжнародний рівень для того, щоб 20 мільйонів українців по всьому світу мали прозорий та відкритий механізм допомоги таким родинам.

Після Дніпропетровська Ольга Богомолець відправиться з робочим візитом у інші міста України. Протягом травня презентації проекту відбудуться у Житомирі, Черкасах, Києві, Вінниці, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську та Львові.

Попередньо ознайомитися із цілями, завданнями та діяльністю проекту «Люди допомагають людям» можна на офіційному сайті платформи: www.lpl.com.ua, а також переглянувши програми за участі Ольги Богомолець: 12 травня о 21.00 прямий ефір програми «Васильевский остров» на 11 каналі та 13 травня – програму «Погляд» на 34 каналі о 19.00.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

«Станом на перше червня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить понад 40,6 тисяч на загальну суму 4,2 млрд гривень. За результатами декларування підлягає сплаті до бюджету 106,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 13,8 млн грн військового збору. Це відповідно на 15,7 млн грн та на 1,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Вона також розповіла, що найбільше декларацій про доходи надійшло від отримання спадщини (2676 на загальну суму 1 млрд 394,7 млн гривень) та продажу рухомого/нерухомого майна (1121 на загальну суму 283,7 млн гривень). Іноземний дохід в розмірі 129,6 млн грн задекларували 200 мешканців області.

Наразі, про понадмільйонні статки повідомили 278 громадян регіону. За результатами декларування вони сплатять 40,4 млн грн ПДФО та 4,4 млн грн військового збору.

Разом з тим, 5687 мешканців Дніпропетровської області заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають 12 млн гривень.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет