У Дніпропетровську Ольга Богомолець презентувала благодійний проект

12.05.2015 18:31

Дніпропетровську область з робочим візитом відвідала радник Президента України Ольга Богомолець. Вона зустрілася з сім’ями загиблих під час Революції Гідності та АТО, волонтерами, представниками громадських організацій, ділових кіл області та презентувала благодійний проект «Люди допомагають людям». Його головна мета – адресна допомога сім'ям, що втратили годувальника під час трагічних подій в країні. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ". з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

«Люди допомагають людям» - це перша в Україні платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих  під час Революції Гідності та військових дій на сході країни. Вона передбачає надання матеріальної, соціальної, гуманітарної, психологічної допомоги сім'ям, що втратили годувальника в ході трагічних подій у країні. Гроші перераховуються напряму від людини чи фонду, який хоче допомогти, на особистий банківський рахунок сім’ї. Механізм дозволяє допомагати родині з будь-якої точки світу.

«Проект передбачає організацію такої форми адресної допомоги, при якій виключається посередництво благодійних фондів, інших організацій, які можуть створювати довіру чи недовіру до руху грошей», - зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник.

На сайті проекту розміщено достовірну та повну інформацію про людей, яким необхідна допомога. Також тут працює «Соціальний калькулятор», який розраховує щомісячну потребу учасників платформи в грошах для забезпечення нагальних потреб сім’ї, враховуючи витрати, дохід та інші показники матеріальної забезпеченості.

«У Дніпропетровській області проживає 330 родин загиблих. На сьогодні нами опрацьовано та підписано 55 договорів про співпрацю. Це ті родини, в яких є неповнолітні діти, які в першу чергу потребують допомоги», - розповіла Ольга Богомолець.

За її словами, надалі ця платформа буде виведена на міжнародний рівень для того, щоб 20 мільйонів українців по всьому світу мали прозорий та відкритий механізм допомоги таким родинам.

Після Дніпропетровська Ольга Богомолець відправиться з робочим візитом у інші міста України. Протягом травня презентації проекту відбудуться у Житомирі, Черкасах, Києві, Вінниці, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську та Львові.

Попередньо ознайомитися із цілями, завданнями та діяльністю проекту «Люди допомагають людям» можна на офіційному сайті платформи: www.lpl.com.ua, а також переглянувши програми за участі Ольги Богомолець: 12 травня о 21.00 прямий ефір програми «Васильевский остров» на 11 каналі та 13 травня – програму «Погляд» на 34 каналі о 19.00.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю