У Дніпропетровській ОДА створили нову ініціативну групу

23.08.2017 12:15

На сайті ДніпроОДА з’явилося розпорядження голови Валентина Резніченко про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Координувати роботу щодо виконання розпорядження буде департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

До складу ініціативної групи увійшли:

БОГДАНОВ Михайло Юрійович

керівник громадської організації «Інститут суспільних відносин» (за згодою)

БУТЕНКО Геннадій Вікторович

заступник керівника громадської організації «Рух за суспільну справедливість» (за згодою)

ВІННЕР Ростислав Любомирович

член правління громадської організації «Державницька ініціатива Яроша» (за згодою)

ГОЛУБ Сергій Олександрович

заступник голови громадської організації «Науково-освітнє товариство підтримки перспективної молоді» (за згодою)

ГРИЩЕНКО Олексій Геннадійович

головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи юридичного управління облдержадміністрації

ЄЛІСЄЄВ Анатолій Миколайович

член правління громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю» (за згодою)

ЗИМА Олена В’ячеславівна

виконавчий директор громадської організації «Нове бачення» (за згодою)

ІНЖУВАТКІНА Ольга Володимирівна

заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного аналізу суспільно-політичної ситуації управління з питань внутрішньої політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

КАБАНЮК Ігор Миколайович

керівник громадської організації «Дніпро – місто патріотів» (за згодою)

КАРАКУЦЯ Віктор Миколайович

керівник громадської організації «Екодніпро Стандарт» (за згодою)

КВІТКОВСЬКИЙ Андрій Євгенович

керівник громадської організації «Сила Дніпра» (за згодою)

КОВАЛЬЧУК Олексій Семенович

голова Дніпропетровської обласної організації «Національна спілка журналістів» (за згодою)

КОМІССАР Вероніка Вікторівна

член правління громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» (за згодою)

КОСЮГА Володимир Володимирович

представник асоціації «Дніпровський банківський союз» (за згодою)

КУДРЯШОВ Родіон Олегович

керівник громадської організації «Ветерани окремого загону спеціального призначення «АЗОВ» (за згодою)

ЛЮЧКОВ Ігор Анатолійович

представник громадської організації «Асоціація представників органів самоорганізації населення» (за згодою)

МОТРЮК Олександр Васильович

керівник громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Айдар» (за згодою)

МУДРАК Тамара Олексіївна

керівник благодійної організації «Благодійний фонд допомоги бійцям та постраждалим в АТО» (за згодою)

НАЧОВНИЙ Іван Ілліч

керівник громадської спілки «Дніпропетровська обласна асоціація об’єднань учасників АТО» (за згодою)

СМОЛЯНСЬКИЙ Дмитро Олександрович

керівник громадської організації «Рух Вільна доля» (за згодою)

ТАРАНЕНКО Ігор Михайлович

керівник громадської організації «Благодійна місія Архистратига Михаїла» (за згодою)

ХОРІШКО Олена Михайлівна

представник громадської організації «Ангел дитинства» (за згодою)

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Олег Євгенійович

керівник громадської організації «Дніпро-Ветеран-99» (за згодою)

Комментарии
Юрий
23.08.2017
Одни фашисты.
Последние записи в блогах

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее

Протягом січня-березня 2019 року митницями ДФС виявлено 9,3 тис. порушень митних правил із вартістю предметів правопорушень на суму 611 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року вартість предметів правопорушення збільшилася на 30,2%.

У  1,4 тис. справ про порушення митних правил тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 162,8 млн гривень. Середня вартість предметів правопорушення склала 117,5 тис. грн..

Найпоширенішими є випадки незаконного переміщення через митний кордон продовольчих товарів. За вказаний період за скоєння таких порушень було вилучено товарів на суму 102,2 млн гривень. Промислових товарів вилучено на суму 32,9 млн грн, транспортних засобів – на 11,3 млн грн., валюти – 16,7 млн грн.

Безпосередньо митницями ДФС розглянуто майже 8 тис. справ про порушення митних правил. Застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 276,4 млн грн. До Держбюджету стягнуто 31,8 млн грн., що на 22,3% більше, ніж за січень-березень 2018 року.

На розгляд до суду митницями передано 1,6 тис. справ про порушення митних правил на суму 965,5 млн грн.

За результатами розгляду справ про порушення митних правил судом прийнято рішення про накладення стягнень у вигляді штрафу на суму 127,3 млн грн, що у 2,7 раза більше аналогічного періоду торік, та конфіскації на суму 136,7 млн грн, що у 2,4 раза більше, ніж у січні-березні 2018 року.

Одним із ефективних методів протидії митним правопорушенням на сьогодні є співпраця та обмін інформацією з компетентними органами іноземних держав у рамках взаємної адміністративної допомоги, яка забезпечує попередження і виявлення незаконних експортно-імпортних операцій та факти несплати до бюджету обов’язкових митних платежів.

За результатами міжнародної взаємодії за 3 місяці 2019  року порушено понад 305 справ про порушення митних правил на суму 307,5 млн грн. Крім того, у ході міжнародної співпраці встановлено несплату 16,1 млн грн обов’язкових митних платежів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет