У Дніпрі висока ймовірність локальних протестів, - політичний експерт

10.07.2017 17:45

Дніпряни найменше бажають протестувати проти уряду та не очікують революцію «у гості» найближчим часом. Про це заявив політичний єксперт Дмитро Гаврилюк, коментуючи результати опитування Центру досліджень та комунікацій «Active Group», повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Певна річ, для центральних органів це відтерміновує необхідність в екстреному порядку реагувати на революційні заворушення. Серед містян більше 30% готові вийти на протест проти «Гройсмана, Парубія і Порошенка», але при цьому не очікують революції. Таке протиріччя говорить про високу імовірність локальних протестів, які поки не будуть переростати у повномасштабну революцію. Саме очікування революції є актуальною перспективою майбутнього лише для чверті респондентів, що наразі Дніпро стане епіцентром локальної чи всеукраїнської революції», – сказав Дмитро Гаврилюк.

Аналізуючи оцінку рівня готовності протестувати, та очікування революції, політичний експерт вважає, що той факт, що дніпряни більше схильні до протестної участі, ніж очікують революцію, залишає надію, що протести в майбутньому можуть відбуватися в конвенційних (законних) формах. Хоча в українських реаліях останнього вкрай важко досягти.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю