Культурна столиця: У Дніпрі вперше проходить Міжнародний фестиваль «DniPro ГогольFest»

28.09.2019 09:46
27 вересня у Дніпрі вперше стартував Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «DniPro ГогольFest». Захід проходить у місті у рамках програми «Культурна столиця». Для відкриття цієї події на площі Героїв Майдану облаштували велику сцену та інсталяцію з голови Миколи Гоголя, біля якої кожен може зробити селфі.
 
Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу міськради.
 
Фестиваль розпочався грандіозним шоу від режисера Влада Троїцького «PRO dni PRO» за участю рейв-бенду «ЦеШо» і музично-театральної формації «Nova Opera». 
 
Це потужне мистецьке дійство, до створення якого долучилися найкрутіші музиканти, актори, художники, технічні спеціалісти. Цей музичний медіа-перформанс передав розмаїття стилів сучасного мистецтва – новий  погляд на оперу з поєднанням сучасних тенденцій в медіа-арті. 
 
«У кожного «ГогольFest» є свої фішки. Це не лише спектаклі, концерти, перформанси, а й можливість зрозуміти місто, спростувати деякі кліше, передусім внутрішні – поглянути на самих себе крізь призму сучасного мистецтва. У фестивалі задіяне дніпровське художнє, артистичне ком’юніті, тобто основний його контент базується на тих людях, які мешкають у Дніпрі – місті з великим культурним потенціалом. Тут є кому робити і для кого», – підкреслив позаштатний радник міського голови з питань культури, заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін. 
 
Зі свого боку директор «ГогольFest» Максим Демський зазначив: «Загалом івенти фестивалю полягають у переосмисленні простору. Маємо чотири фестивальні майданчики. Один з яких –станція метро, де теж хочемо, так би мовити, народити ідею і показати інший зріз цього місця і як все це може виглядати з цікавими речами і формами. Словом, у ці дні дегустуватимемо різні мистецькі проєкти, буде цікаво». 
 
Після старту фестивалю відкриття ще однієї локації – це кіностудія за адресою:  вул. Телевізійна, 3. Там для гостей організовано артвечірку з нічними музичними сценами та кіноклубами. 
 
Загалом фестивальні заходи «DniPro ГогольFest» триватимуть до 29 вересня включно. Серед них: перформанс «ДніПрометей» – 28 вересня з 13:00 біля недобудованої станції метро «Центральна» (площа Героїв Майдану); опера-реквієм IYOV (вона увійшла до ТОП-10 опер світу в 2018 році) – 28 вересня о 19:00 у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова (вул. Телевізійна, 3);  спектакль «Сон Аліси» від центру сучасного мистецтва «ДАХ», виступи експериментального етноелектронного дуету «OY Sound System» і легендарного фрік-кабаре «Dakh Daughters» – 29 вересня.
 
Детальна програма Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «DniPro ГогольFest» на офіційній сторінці у соцмережі «Facebook»: https://www.facebook.com/dniprogogol.org/?__tn__=,d%2CP-R&eid=ARCzysN3bnfN3KVr_mQwUEESE-RYKCyWXg6xeW5nzXk5ge_XDMg6pa5J1YVBKHxxSDc8yuTxb-BJRDKU
 
Нагадаємо, у Брюсселі «ГогольFEST» став одним із переможців європейської премії «EFFE Awards 2019-2020» і потрапив до ТОП-5 фестивалів Європи.
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю