У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень

21.12.2018 17:00

У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень. Він – для всіх учасників виконавчого провадження. І тих, хто має виконати постанову суду. І тих, на чию користь рішення вже прийнято. Які послуги тут можна отримати – далі.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Це перший такий Центр виконання примусових рішень в Україні. Він працює за принципом «єдиного вікна». Тут можна безпосередньо на місці добровільно виконати рішення суду, наприклад, сплатити штраф. Місце проживання – не має значення. Послуги доступні для всіх мешканців області.

Такі центри планують відкрити ще на Одещині, Сумщині, в столиці, зазначила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

«Будь-яка сторона виконавчого провадження може прийти до такого офісу та отримати кваліфіковану допомогу – скласти той чи інший документ, ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, дізнатися про свої права. Це основний принцип роботи Центру», – пояснила Світлана Глущенко.

Роботу нового закладу вже випробував дніпрянин Андрій.

«Хотів переоформити авто, та під час візиту до реєстраційного сервісного центру дізнався, що я у списках боржників. Мені порадили звернутися сюди, до Центру виконання рішень, дізнатися причину та вирішити питання. Мій візит тривав декілька хвилин. Ніяких черг, бюрократії. З’ясував, що маю несплачений штраф за порушення правил дорожнього руху, тому справа на розгляді в органах юстиції. На місці його і сплатив. Скористався карткою. Дуже зручно», – поділився він.

Послуги Центру:

  • прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження,

  • надання відомостей про виконавче провадження,

  • ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження,

  • допомога в оформленні документів,

  • консультації.

    Офіс – на вул. Володимира Винниченка, 2 у Дніпрі.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю