У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень

21.12.2018 17:00

У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень. Він – для всіх учасників виконавчого провадження. І тих, хто має виконати постанову суду. І тих, на чию користь рішення вже прийнято. Які послуги тут можна отримати – далі.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Це перший такий Центр виконання примусових рішень в Україні. Він працює за принципом «єдиного вікна». Тут можна безпосередньо на місці добровільно виконати рішення суду, наприклад, сплатити штраф. Місце проживання – не має значення. Послуги доступні для всіх мешканців області.

Такі центри планують відкрити ще на Одещині, Сумщині, в столиці, зазначила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

«Будь-яка сторона виконавчого провадження може прийти до такого офісу та отримати кваліфіковану допомогу – скласти той чи інший документ, ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, дізнатися про свої права. Це основний принцип роботи Центру», – пояснила Світлана Глущенко.

Роботу нового закладу вже випробував дніпрянин Андрій.

«Хотів переоформити авто, та під час візиту до реєстраційного сервісного центру дізнався, що я у списках боржників. Мені порадили звернутися сюди, до Центру виконання рішень, дізнатися причину та вирішити питання. Мій візит тривав декілька хвилин. Ніяких черг, бюрократії. З’ясував, що маю несплачений штраф за порушення правил дорожнього руху, тому справа на розгляді в органах юстиції. На місці його і сплатив. Скористався карткою. Дуже зручно», – поділився він.

Послуги Центру:

  • прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження,

  • надання відомостей про виконавче провадження,

  • ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження,

  • допомога в оформленні документів,

  • консультації.

    Офіс – на вул. Володимира Винниченка, 2 у Дніпрі.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат