У Дніпрі відбулася акція «Година смерті» (ФОТО)

06.06.2017 13:50

Сьогодні, 6 червня, з 10. 00 до 11.00 біля будинків Дніпропетровської обласної Ради та Дніпропетровської облдержадміністрації відбулася Всеукраїнська акція «Година смерті»: дніпряни вимагають реформу медицини. ЇЇ організатором у нашому місті стала БО «БТ « Мережа» м. Дніпро».

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на організаторів заходу.

«До нашої команди приєдналися також представники ГО «Неурядова медійно-адвокаційна група», «Громадський контроль», «Дорога життя. Дніпро», «Агенти змін», «Сильні громади», БФ «Пацієнти України», інші громадські активісти та навіть перехожі. 

Акція проводилася з метою привернення уваги до необхідності впровадження медичної реформи у державі, бо саме на цьому парламентському тижні Верховна Рада має винести до сесійної зали та розглянути пакет законопроектів по медичній реформі. В акції у м. Дніпро, що супроводжувалася театралізованим дійством, у якому взяла участь значна кількість людей. Кожної хвилини на асфальті навпроти будинків облради та ОДА обводили крейдою силует людини. Це було символом того, що кожної години в Україні помирає 67 людей. І якщо не прийняти зараз реформу медицини, кількість померлих буде значно зростати. Наприкінці акції листи-звернення її учасників були передані до Дніпропетровських облради та ОДА з проханням довести до відома всіх депутатів, які представляють наше місто та регіон в Верховній Раді України цей, вимоги дніпрян про невідкладне прийняття реформи медицини», - розповіли організатори.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю