У Дніпрі студенти вийдуть на акцію протесту проти "Дніпрогазу"

09.11.2017 22:30

У Дніпрі студенти університету митної справи та фінансів збираються на акцію протесту проти "Дніпрогазу". Про це заявили організатори заходу на своій сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Як йдеться у повідомленні, на балансі Університету митної справи та фінансів знаходяться 4 газові котельні. Станом на 09.11.2017, Публічне акціонерне товариство «Дніпрогаз», яке безпосередньо виступає оператором газорозподільної системи, відмовляє у їх підключенні до системи, вказуючи на те, що Університет повинен провести реконструкцію котелен. Зазначається, що заборгованості за постачання газу немає.

Читайте также: "Батькивщина" пообещала завалить судебными исками газовых монополистов области

Безпосередньо студентський парламент Університету звертався до адміністрації з проханням прояснити ситуацію: "Нас запрошували як і на робочі наради, так і на засідання вченої ради й ректорату. Звертаючись до всіх представників відповідних органів, ми не отримали допомоги у вирішенні цього питання.

На сьогоднішній час, порушуються санітарні норми, відповідно до яких в навчальних кабінетах, лабораторіях, актових залах повинно бути не менше 18 градусів. Температура у 5-8 градусів на робочих місцях небезпечно впливає на людину, що приводить до погіршення стану здоров’я студентів навчального закладу.

У студентських гуртожитках УМСФ проживає більше 1500 студентів та викладачів, які обурені цією ситуацією. Вже близько 100 студентів принесли довідки про хворобу, спровокованими саме холодом. Саме він унеможливлює навчання в Університеті та проживанні в гуртожитках! Кількість невдоволених студентів постійно зростає.

Читайте также: Сколько Днепр потратит на Новый год

Якщо розглядати Закон України «Про вищу освіту», ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття вищої освіти. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на безпечні і нешкідливі умови навчання, праці та побуту. В даному випадку, саме ПАТ «Дніпрогаз» обмежує права студентів Університету митної справи та фінансів здобувати необхідні знання для отримання вищої освіти, та проживати в гуртожитках в безпечних та належних умовах!

Відповідно до вищесказаного, на зборах студентського парламенту відбулося голосування стосовно проведення акції протесту. Студенти вже зневірилися в вирішенні цієї ситуації, і саме з ініціативи студентства, вирішено переходити до масових заходів", - говориться у заяві.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю