У Дніпрі спортсменам-паралімпійцям виплатять 1 млн 280 тисяч гривень

22.09.2016 13:35   -
Автор:

Дніпровські спортсмени-паралімпійці, які посіли І-ІІІ місця на Іграх в бразильському Ріо-де-Жанейро, та учасники змагань отримаюсть грошові сертифікати на загальну суму 1 млн 280 тис. грн.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
«Дніпро та Дніпропетровську область на Паралімпіаді-2016 представляли 37 спортсменів. Усі вони отримають з міського бюджету грошову винагороду: за «золото» – 50 тисяч гривень, за «срібло» – 30 тисяч гривень та 20 тисяч гривень за «бронзу». Спортсмени, які не посіли призових місць, отримають 10 тисяч гривень. Привітаємо всіх, оскільки для паралімпійця участь у змаганнях такого рівня – це велика праця, яку не можна не відзначити», – зазначив заммера Олександр Шикуленко.
Заступник міського голови Дніпра також наголосив на тому, що грошова винагорода надаватиметься за кожну медаль. «Наприклад, наша гордість – плавець Денис Дубров завоював 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі, тому його загальна винагорода складатиме 280 тисяч гривень», – сказав Олександр Шикуленко.
Питання про виділення коштів буде винесене на розгляд сесії міської ради 28 вересня. Заступник міського голови висловив переконання, що депутати підтримають цю ініціативу.
Читайте также: В Днепре паралимпийцам устроят сюрприз.
Фото: Лилия Гриненко.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,