У Дніпрі пройшов антифашистський мітинг (ВІДЕО)

23.06.2017 09:00

Організатори приурочили захід до скорботної дати — 22-го червня 1941 року війська Третього рейху атакували територію Радянського Союзу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Вранці 22-го червня біля пам’ятника генералу Пушкіну — десятки пенсіонерів із квітами. Прийшли, кажуть, вшанувати пам’ять захисників Батьківщини у роки Другої світової війни. Обійшлося без бійок — вдовольнилися суперечками з місцевими активістами.

Віталій Роменський, громадський діяч: «Це не провокація. Тому що я переслідував мету — поспілкуватися із ним напряму, тому що на суди він не ходить. Позадавати все ж таки питання про Крим, про Росію, про Україну, про Дніпро. Принаймні, я намагався це зробити. Потім бабусі, дідусі і, відповідно, він не відповідав на мої запитання, і вони почали кричати, нервувати. Добре, у вас є радянські погляди. Тільки що бабуся мені розповідала, що вона патріотка Укаїни, хай навіть в її розумінні радянської — але ви розумієте, що ви зараз спілкуєтесь і прийшли на мітинг злочинців».

На чолі параду — лідер нині забороненої організації “Союз радянських офіцерів” Володимир Марченко. Попри скорботну дату, його більше турбували питання митного союзу, заборона його власної організації та конспірологічні теорії.

Володимир Марченко, голова організації “Союз радянських офіцерів”: «15 июля — это черная дата в истории Украины. Запретили нашу организацию решением Днепропетровского административного суда. Такая радость была в средствах массовой информации: «Запретили «Союз советских офицеров» и Путин не помог». Украина должна вступать в Таможенный союз, чтобы работали наши предприятия. Почему Россия не воюет с Белорусью и нет у них таких проблем? Под диктовку Америки умышленно отдали 3% территории — Крым, Донецк и Луганск. Почему отдали? Чтоб было большинство пронационалистическое в парламенте и чтоб не было Таможенного союза».

Учасники ходи завітали також до вічного вогню та пам’ятника працівникам правоохоронних органів. Як результат — антифашистський мітинг пройшов майже без правопорушень. Лише в однієї літньої пані, учасниці заходу, правоохоронці вилучили георгіївську стрічку та склали щодо цього адміністративний протокол. Це перший такий випадок у Дніпропетровській області після заборони смугастого символа.

Ганна Старчевська, речниця головного управління нацполіції Дніпропетровської області: «По відношенню до місцевої мешканки було складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 173 ККУ про адміністративні правопорушення — за те, що вона прибула на мітінг із георгієвською стрічкою і активно її демонструвала. Поліцейські на місці склали протокол. За вказане діяння жінці загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуємих мінімумів доходів громадян. На території нашої області це перший такий випадок».

 

Комментарии
Руслан
23.06.2017
Да какие они громадськи активисты? Просто бандюки!!!!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет