У Дніпрі пройшов антифашистський мітинг (ВІДЕО)

23.06.2017 09:00

Організатори приурочили захід до скорботної дати — 22-го червня 1941 року війська Третього рейху атакували територію Радянського Союзу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Вранці 22-го червня біля пам’ятника генералу Пушкіну — десятки пенсіонерів із квітами. Прийшли, кажуть, вшанувати пам’ять захисників Батьківщини у роки Другої світової війни. Обійшлося без бійок — вдовольнилися суперечками з місцевими активістами.

Віталій Роменський, громадський діяч: «Це не провокація. Тому що я переслідував мету — поспілкуватися із ним напряму, тому що на суди він не ходить. Позадавати все ж таки питання про Крим, про Росію, про Україну, про Дніпро. Принаймні, я намагався це зробити. Потім бабусі, дідусі і, відповідно, він не відповідав на мої запитання, і вони почали кричати, нервувати. Добре, у вас є радянські погляди. Тільки що бабуся мені розповідала, що вона патріотка Укаїни, хай навіть в її розумінні радянської — але ви розумієте, що ви зараз спілкуєтесь і прийшли на мітинг злочинців».

На чолі параду — лідер нині забороненої організації “Союз радянських офіцерів” Володимир Марченко. Попри скорботну дату, його більше турбували питання митного союзу, заборона його власної організації та конспірологічні теорії.

Володимир Марченко, голова організації “Союз радянських офіцерів”: «15 июля — это черная дата в истории Украины. Запретили нашу организацию решением Днепропетровского административного суда. Такая радость была в средствах массовой информации: «Запретили «Союз советских офицеров» и Путин не помог». Украина должна вступать в Таможенный союз, чтобы работали наши предприятия. Почему Россия не воюет с Белорусью и нет у них таких проблем? Под диктовку Америки умышленно отдали 3% территории — Крым, Донецк и Луганск. Почему отдали? Чтоб было большинство пронационалистическое в парламенте и чтоб не было Таможенного союза».

Учасники ходи завітали також до вічного вогню та пам’ятника працівникам правоохоронних органів. Як результат — антифашистський мітинг пройшов майже без правопорушень. Лише в однієї літньої пані, учасниці заходу, правоохоронці вилучили георгіївську стрічку та склали щодо цього адміністративний протокол. Це перший такий випадок у Дніпропетровській області після заборони смугастого символа.

Ганна Старчевська, речниця головного управління нацполіції Дніпропетровської області: «По відношенню до місцевої мешканки було складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 173 ККУ про адміністративні правопорушення — за те, що вона прибула на мітінг із георгієвською стрічкою і активно її демонструвала. Поліцейські на місці склали протокол. За вказане діяння жінці загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуємих мінімумів доходів громадян. На території нашої області це перший такий випадок».

 

Комментарии
Руслан
23.06.2017
Да какие они громадськи активисты? Просто бандюки!!!!
Последние записи в блогах

На Запоріжжі побували представники Солонянської, Раївської, Славгородської, Сурсько-Литовської, Новопокровської об’єднаних територіальних громад та Микільської селищної ради Солонянського району. Тема візиту «Досвід Комишуваської ОТГ у розбудові громади та відродженні історії для розвитку туризму».

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат