У Дніпрі пройшов антифашистський мітинг (ВІДЕО)

23.06.2017 09:00

Організатори приурочили захід до скорботної дати — 22-го червня 1941 року війська Третього рейху атакували територію Радянського Союзу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Вранці 22-го червня біля пам’ятника генералу Пушкіну — десятки пенсіонерів із квітами. Прийшли, кажуть, вшанувати пам’ять захисників Батьківщини у роки Другої світової війни. Обійшлося без бійок — вдовольнилися суперечками з місцевими активістами.

Віталій Роменський, громадський діяч: «Це не провокація. Тому що я переслідував мету — поспілкуватися із ним напряму, тому що на суди він не ходить. Позадавати все ж таки питання про Крим, про Росію, про Україну, про Дніпро. Принаймні, я намагався це зробити. Потім бабусі, дідусі і, відповідно, він не відповідав на мої запитання, і вони почали кричати, нервувати. Добре, у вас є радянські погляди. Тільки що бабуся мені розповідала, що вона патріотка Укаїни, хай навіть в її розумінні радянської — але ви розумієте, що ви зараз спілкуєтесь і прийшли на мітинг злочинців».

На чолі параду — лідер нині забороненої організації “Союз радянських офіцерів” Володимир Марченко. Попри скорботну дату, його більше турбували питання митного союзу, заборона його власної організації та конспірологічні теорії.

Володимир Марченко, голова організації “Союз радянських офіцерів”: «15 июля — это черная дата в истории Украины. Запретили нашу организацию решением Днепропетровского административного суда. Такая радость была в средствах массовой информации: «Запретили «Союз советских офицеров» и Путин не помог». Украина должна вступать в Таможенный союз, чтобы работали наши предприятия. Почему Россия не воюет с Белорусью и нет у них таких проблем? Под диктовку Америки умышленно отдали 3% территории — Крым, Донецк и Луганск. Почему отдали? Чтоб было большинство пронационалистическое в парламенте и чтоб не было Таможенного союза».

Учасники ходи завітали також до вічного вогню та пам’ятника працівникам правоохоронних органів. Як результат — антифашистський мітинг пройшов майже без правопорушень. Лише в однієї літньої пані, учасниці заходу, правоохоронці вилучили георгіївську стрічку та склали щодо цього адміністративний протокол. Це перший такий випадок у Дніпропетровській області після заборони смугастого символа.

Ганна Старчевська, речниця головного управління нацполіції Дніпропетровської області: «По відношенню до місцевої мешканки було складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 173 ККУ про адміністративні правопорушення — за те, що вона прибула на мітінг із георгієвською стрічкою і активно її демонструвала. Поліцейські на місці склали протокол. За вказане діяння жінці загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуємих мінімумів доходів громадян. На території нашої області це перший такий випадок».

 

Комментарии
Руслан
23.06.2017
Да какие они громадськи активисты? Просто бандюки!!!!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет