У Дніпрі пройшов антифашистський мітинг (ВІДЕО)

23.06.2017 09:00

Організатори приурочили захід до скорботної дати — 22-го червня 1941 року війська Третього рейху атакували територію Радянського Союзу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Вранці 22-го червня біля пам’ятника генералу Пушкіну — десятки пенсіонерів із квітами. Прийшли, кажуть, вшанувати пам’ять захисників Батьківщини у роки Другої світової війни. Обійшлося без бійок — вдовольнилися суперечками з місцевими активістами.

Віталій Роменський, громадський діяч: «Це не провокація. Тому що я переслідував мету — поспілкуватися із ним напряму, тому що на суди він не ходить. Позадавати все ж таки питання про Крим, про Росію, про Україну, про Дніпро. Принаймні, я намагався це зробити. Потім бабусі, дідусі і, відповідно, він не відповідав на мої запитання, і вони почали кричати, нервувати. Добре, у вас є радянські погляди. Тільки що бабуся мені розповідала, що вона патріотка Укаїни, хай навіть в її розумінні радянської — але ви розумієте, що ви зараз спілкуєтесь і прийшли на мітинг злочинців».

На чолі параду — лідер нині забороненої організації “Союз радянських офіцерів” Володимир Марченко. Попри скорботну дату, його більше турбували питання митного союзу, заборона його власної організації та конспірологічні теорії.

Володимир Марченко, голова організації “Союз радянських офіцерів”: «15 июля — это черная дата в истории Украины. Запретили нашу организацию решением Днепропетровского административного суда. Такая радость была в средствах массовой информации: «Запретили «Союз советских офицеров» и Путин не помог». Украина должна вступать в Таможенный союз, чтобы работали наши предприятия. Почему Россия не воюет с Белорусью и нет у них таких проблем? Под диктовку Америки умышленно отдали 3% территории — Крым, Донецк и Луганск. Почему отдали? Чтоб было большинство пронационалистическое в парламенте и чтоб не было Таможенного союза».

Учасники ходи завітали також до вічного вогню та пам’ятника працівникам правоохоронних органів. Як результат — антифашистський мітинг пройшов майже без правопорушень. Лише в однієї літньої пані, учасниці заходу, правоохоронці вилучили георгіївську стрічку та склали щодо цього адміністративний протокол. Це перший такий випадок у Дніпропетровській області після заборони смугастого символа.

Ганна Старчевська, речниця головного управління нацполіції Дніпропетровської області: «По відношенню до місцевої мешканки було складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 173 ККУ про адміністративні правопорушення — за те, що вона прибула на мітінг із георгієвською стрічкою і активно її демонструвала. Поліцейські на місці склали протокол. За вказане діяння жінці загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуємих мінімумів доходів громадян. На території нашої області це перший такий випадок».

 

Комментарии
Руслан
23.06.2017
Да какие они громадськи активисты? Просто бандюки!!!!
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 2018 рік в порівнянні з 2017 роком вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 2,59 %. Було оформлено 170 727 шт. МД (серед яких: 78 217 експортних МД та 75 148 імпортних) проти 166 422 шт. МД за 2017 рік (серед яких: 76 520 експортних МД та 73 216 імпортних).

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що до оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) доходу платника податків – фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем не включаються витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон – не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим Національним банком України, в розрахунку за кожен такий день (п.п. 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу України).

Відповідно до ст 8 Закону України від 23 листопада 2018 року № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата з 01 січня 2019 року становить 4 173 гривні.

Тобто, у 2019 році неоподатковувана ПДФО сума добових для відряджень у межах території України не підтверджена документально складає 417,3 гривень.

Водночас, сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО та, відповідно, відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ як додаткове благо.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат