У Дніпрі пройде круглий стіл: «Герої Міста-на-Дніпрі: проблеми та перспективи теми»

15.06.2018 11:30

Круглий стіл організовується у рамках проекту «Люди, Постаті, Герої міста-на-Дніпрі». Це масштабний проект, який був ініційований меморіальний будинком-музеєм Дмитра Яворницького.

Про це науковий співробітник меморіального будинка-музею Дмитра Яворницького Марія Нудищук розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

Учасниками проекту є і Дніпропетровській національний історичний музей, Дніпропетровський музей, технічний музей «Машини часу», музей Українського живопису, Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека. В рамках цього проекту кожен з учасників представляв різні виставки, проводились авторські екскурсії на тему видатних діячів Дніпра.

Читайте також:  Громадським організаціям Дніпропетровщини дадуть змогу заявити про себе

«Зокрема у меморіальному будинку-музеї діє виставка «Ідоли та герої міста на Дніпрі», у Дніпропетровському національному історичному музеї відбувались екскурсії протягом усього проекту, у художньому музеї проводили спеціальну виставку, присвячену Михайлу Сапожнікову, і так по кожному із учасників проекту», - сказала вона.

Заходи триватимуть з 20 квітня по 20 червня 2018. І до завершення проекту приурочений круглий стіл, щоб підвести підсумки, як саме проходили заходи у рамках проекту, як відкликалися люди на ці заходи, як відвідували екскурсії, виставки.

Читайте також: Дніпрян запрошують на фестиваль «Молодіжна набережна»

«І також планується обговорити подальші перспективи розвитку цієї теми, чи вона викликає інтерес у міського населення, і чи взагалі змогли донести те, що планували саме учасники проекту та її організації. Це одноразовий захід, якій буде тривати 3-4 години, 20 червня, з 15 години, і туди запрошуються всі бажаючи жителі міста, і серед них прості активісти, і викладачі університетів та шкіл. То ж у принципі будь-який учасник може прийти, попередньо ознайомившись з запитаннями, які у нас викладені у події у Фейсбуці і також абсолютно на рівних правах взяти участь у проведенні круглого столу», - додала Марія Нудищук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю