У Дніпрі пройде круглий стіл: «Герої Міста-на-Дніпрі: проблеми та перспективи теми»

15.06.2018 11:30

Круглий стіл організовується у рамках проекту «Люди, Постаті, Герої міста-на-Дніпрі». Це масштабний проект, який був ініційований меморіальний будинком-музеєм Дмитра Яворницького.

Про це науковий співробітник меморіального будинка-музею Дмитра Яворницького Марія Нудищук розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

Учасниками проекту є і Дніпропетровській національний історичний музей, Дніпропетровський музей, технічний музей «Машини часу», музей Українського живопису, Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека. В рамках цього проекту кожен з учасників представляв різні виставки, проводились авторські екскурсії на тему видатних діячів Дніпра.

Читайте також:  Громадським організаціям Дніпропетровщини дадуть змогу заявити про себе

«Зокрема у меморіальному будинку-музеї діє виставка «Ідоли та герої міста на Дніпрі», у Дніпропетровському національному історичному музеї відбувались екскурсії протягом усього проекту, у художньому музеї проводили спеціальну виставку, присвячену Михайлу Сапожнікову, і так по кожному із учасників проекту», - сказала вона.

Заходи триватимуть з 20 квітня по 20 червня 2018. І до завершення проекту приурочений круглий стіл, щоб підвести підсумки, як саме проходили заходи у рамках проекту, як відкликалися люди на ці заходи, як відвідували екскурсії, виставки.

Читайте також: Дніпрян запрошують на фестиваль «Молодіжна набережна»

«І також планується обговорити подальші перспективи розвитку цієї теми, чи вона викликає інтерес у міського населення, і чи взагалі змогли донести те, що планували саме учасники проекту та її організації. Це одноразовий захід, якій буде тривати 3-4 години, 20 червня, з 15 години, і туди запрошуються всі бажаючи жителі міста, і серед них прості активісти, і викладачі університетів та шкіл. То ж у принципі будь-який учасник може прийти, попередньо ознайомившись з запитаннями, які у нас викладені у події у Фейсбуці і також абсолютно на рівних правах взяти участь у проведенні круглого столу», - додала Марія Нудищук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет