У Дніпрі поліцейські вилучили 2 тис. літрів неліцензованого алкоголю (ФОТО)

09.11.2016 14:04

Підозрілий автомобіль поліцейські зупинили 8 листопада у Новокодацькому районі міста Дніпра.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу поліції.

Під час огляду у ньому було виявлено велику кількість горілчаних напоїв – 200 10-літрових пакетів з контрафактною горілкою.

Інформація за даним фактом зареєстрована в журналі єдиного обліку. Конфіскований товар та інформація направлена до фіскальної служби, де вирішуватиметься питання про відкриття кримінального провадження. Наразі встановлюється з якою метою та куди водій перевозив таку кількість невідомого алкоголю без відповідної ліцензії.

Читайте также: ТОП-7 схем рейдерских захватов недвижимости: как днепряне могут потерять квартиру.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю