У Дніпра немає "обличчя", - журналіст

19.09.2017 09:30

У міста Дніпра відсутнє характерне "обличя", і його в жодному разі не можна віднести до культурної столиці. Таку думку висловив журналіст, блогер Максим Мірошниченко  в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"В міста немає "обличчя". Це якась індеферентність – і радянський, і індастріал, і "понти". Кожен новий губернатор, кожен новий мер намагається проводити якийсь брендинг міста - міняються  всі наші логотипи. Вони приймаються з якимись скандалами", - зазначив експерт.

Читайте также: Дніпро - некомфортне місто, але в нього є перспективи, - Алла Рибіцька

Що точно не про Дніпро – так це визначення "культурна столиця".

"Я не відношусь погано до всієї відомої програми – вона має бути, але це поки що не так. В принципі на те, щоб місто змінилося, потрібно не одне десятиліття", - наголосив Максим Мірошниченко.

Комментарии
николаевна
20.09.2017
при нынешней бандитской жидобандеровской власти Днепропетровск стал помойной ямой
Днепр
19.09.2017
Прав журналист. Город говнище
Владимир
19.09.2017
У нас нет лица. Но есть антилицо: это Набережная с полосой жралок-ресторанов, отделяющих нас от реки, с множеством уборных, а ниже по течению - пляж на о.Монастырском... Во, потеха!
Днiпропетровець
19.09.2017
Нема обличчя. Петровського нема. В мене все...
Васе
19.09.2017
Я всю жизнь живу в Днепропетровске. И ни при одной власти он не был таким грязным, одно слово- "бомжарня". А еще: посмотрите привокзальную площадь и т.д. "Бомжарня" она и есть "бомжарня"!!!!
вася
19.09.2017
а вы откуда это пишете.неи жильцы вы города нашего.и не лезьте к нам
Олег
19.09.2017
Согласен. Чемпионат Европы 2012 нас обминул именно от того,что город показался мрачным и не интересным для комиссии,определяющей города для проведения матчей 2012. Город имеет все,чтобы быть не хуже Запорожья или Харькова. Просто нет нормального душевного главного архитектора.
Вячеслав
19.09.2017
Цього літа мав нагоду вже котрий раз проїхати чере центр міста Запоріжжя, і був приємно здивований, як це місто, з кожним роком стає краще, чого не скажеш про наше Дніпро, безліке та сіре місто, в якому зовсім відсутні історічні місця. Дніпр, цілком совкове незатишне місто, з брудними дворами та розбитими дорогами.
Днепропетровск
19.09.2017
Город превратился в "бомжарню". Это лицо нынешней власти.
Днепр
19.09.2017
А алкоголик мэр - разве не обличчя?
1 2
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский