У Дніпра немає "обличчя", - журналіст

19.09.2017 09:30

У міста Дніпра відсутнє характерне "обличя", і його в жодному разі не можна віднести до культурної столиці. Таку думку висловив журналіст, блогер Максим Мірошниченко  в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"В міста немає "обличчя". Це якась індеферентність – і радянський, і індастріал, і "понти". Кожен новий губернатор, кожен новий мер намагається проводити якийсь брендинг міста - міняються  всі наші логотипи. Вони приймаються з якимись скандалами", - зазначив експерт.

Читайте также: Дніпро - некомфортне місто, але в нього є перспективи, - Алла Рибіцька

Що точно не про Дніпро – так це визначення "культурна столиця".

"Я не відношусь погано до всієї відомої програми – вона має бути, але це поки що не так. В принципі на те, щоб місто змінилося, потрібно не одне десятиліття", - наголосив Максим Мірошниченко.

Комментарии
николаевна
20.09.2017
при нынешней бандитской жидобандеровской власти Днепропетровск стал помойной ямой
Днепр
19.09.2017
Прав журналист. Город говнище
Владимир
19.09.2017
У нас нет лица. Но есть антилицо: это Набережная с полосой жралок-ресторанов, отделяющих нас от реки, с множеством уборных, а ниже по течению - пляж на о.Монастырском... Во, потеха!
Днiпропетровець
19.09.2017
Нема обличчя. Петровського нема. В мене все...
Васе
19.09.2017
Я всю жизнь живу в Днепропетровске. И ни при одной власти он не был таким грязным, одно слово- "бомжарня". А еще: посмотрите привокзальную площадь и т.д. "Бомжарня" она и есть "бомжарня"!!!!
вася
19.09.2017
а вы откуда это пишете.неи жильцы вы города нашего.и не лезьте к нам
Олег
19.09.2017
Согласен. Чемпионат Европы 2012 нас обминул именно от того,что город показался мрачным и не интересным для комиссии,определяющей города для проведения матчей 2012. Город имеет все,чтобы быть не хуже Запорожья или Харькова. Просто нет нормального душевного главного архитектора.
Вячеслав
19.09.2017
Цього літа мав нагоду вже котрий раз проїхати чере центр міста Запоріжжя, і був приємно здивований, як це місто, з кожним роком стає краще, чого не скажеш про наше Дніпро, безліке та сіре місто, в якому зовсім відсутні історічні місця. Дніпр, цілком совкове незатишне місто, з брудними дворами та розбитими дорогами.
Днепропетровск
19.09.2017
Город превратился в "бомжарню". Это лицо нынешней власти.
Днепр
19.09.2017
А алкоголик мэр - разве не обличчя?
1 2
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю