У Днепровского горсовета появился новый сайт

16.05.2017 14:27

Сегодня, 16 мая, запустили новый сайт горсовета Днепра.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделилась советник мэра Яника Мерило, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Сайт является агрегатором всех созданных городом Днепр и его партнерами электронных решений.

На сайте также есть отдельный раздел «Відкрите місто». Под ним мы старались собрать ссылки на все инструменты электронной демократии и решения по прозрачности, которое мы создали или поддержали.

Так Вы, например, можете увидеть через ссылку «Відкритий Бюджет» информацию о бюджете города, через «Мапу Ремонтів» можно увидеть более 1900 запланированных ремонтов в этом году, через «Відкриту Мапу Дніпра» вы можете увидеть информацию про законность более 4000 МАФов, записать ребенка в один из 130 позашкольных учреждений, увидеть проекты Бюджета Участия на карте.

Также, можете записаться в электронную очередь в 3-й и 5-й центры или в наши ЦНАПы. Уже более 20 000 людей записалось в электронную очередь в поликлинику через интернет", - написала она

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат