У Днепра нет общей стратегии развития, - общественник

14.01.2017 12:15

Юрист, основатель проекта «Как приручить закон» Антон Деньгуб считает, что «у Днепра нет стратегического плана развития, а значит, и у оппозиции остается роль «кусающего соперника», который выхватывает хаотичные решения власти и нещадно их критикует».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Можно очистить все дороги и купить еще больше техники, но общей стратегии развития до сих пор нет. Что мы все будем делать в ближайшие несколько лет в области инфраструктуры, ЖКХ, транспорта, экологии и т.д.

Куда поплывет корабль «Днепр»? Нет стратегического плана, а значит, и у оппозиции остается роль «кусающего соперника», который выхватывает хаотичные решения власти и нещадно их критикует.

При этом власть, при хорошей медийной поддержке, до последнего пытается сохранить статус «двуполярности общественного мнения». Разделяя людей на «своих патриотов» и всех остальных, желающих контреволюции регионалов. Удобно, практично и рационально, при любой критике повесить на тебя маркер запроданца, вилкулоида и ваты. Это губительный путь.

Демарш под ОГА 13 января – скорее, борьба за собственность, нежели за политические права.

Но власть – не инструмент для заработка капитала или привилегий.  Власть призвана служить, а не руководить», - написал он.

Читайте также: В Днепре состоялся митинг с требованием отставки мэра (ФОТО, ВИДЕО)

Комментарии
Игорь
15.01.2017
Употреблять "громкие термины", даже не зная, что ни обозначают к сожалению одна из примет современных "общественников". "Cтратегия - общий, не детализированный план какой-либо деятельности, охватывающий длительный период времени, способ достижения сложной цели, являющейся неопределённой и главной для управленца на данный момент, в дальнейшем корректируемой под изменившиеся условия существования "
Днепр
14.01.2017
Какая может быть стратегия у реки - теки себе по течению ))
Фил
14.01.2017
Ну незнаю. Бабло заходит, я тырю, делюсь с братвой. Чем не стратегия развития?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю