У Дніпропетровську за участі громадськості обиратимуть новий символ Дня Перемоги

24.04.2015 16:19

27 квітня о 12.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради відбудеться засідання круглого столу щодо визначення нового символу Дня Перемоги.

Про це повідомили в управлінні внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

У засіданні візьмуть участь депутати міської ради, представники політичних партій, історики та представники громадських об'єднань.

Вони говоритимуть про заміну «Георгієвської стрічки» на новий символ Дня Перемоги – жовто-блакитну стрічку медалі «Захиснику Вітчизни», зовнішній вигляд цієї нагороди було оновлено цього року, його затвердив Президент України.

Читайте також: На Дніпропетровщині буде поновлено роботу офісу «Відкрита влада» при ОДА

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю