У Дніпропетровську зловмисники планували захопити місцеві органи влади (ВІДЕО)

12.03.2015 08:44

Бійці полку «Дніпро-1» завдяки оперативній інофрмації виявили схованку зі зброєю на території одного зі складів поблизу річкового порту в Дніпропетровську, передає "Громадське ТБ Дніпро".

Окрім бойових гранат «РГД-5» та «Ф-1», були знайдені міліцейські засоби захисту (щити, наколінники), кілька мішків з держаками від лопат та інгредієнти для виготовлення коктейлів Молотова.

Як повідомив командир полку «Дніпро-1» полковник міліції В’ячеслав Печененко, згідно отриманій інформації, зловмисниками планувалося захоплення місцевих органів влади.

В бардачку одного з автомобілів зі зброєю правоохоронцями була виявлена пачка візиток Максима Романенка, якого пов’язують із особою Олександра Вілкула. Нагадаємо, Максим Романенко нещодавно був усунений з посади секретаря міської ради Дніпропетровська та виконувача обов’язків мера.

Читайте акож: Никопольский депутат просит Раду разрешить свободную продажу оружия

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет