У Дніпропетровську відбувся марш на підтримку Сибіру

18.08.2014 08:52

У Дніпропетровську, на площі Героїв Майдану (колишній – Леніна), у неділю відбулось віче прихильників Євромайдану на підтримку українців Сибіру «За вашу і нашу свободу». Захід пройшов під гаслами «Українці Сибіру проти путінської Москви», «Досить годувати путінську Москву», «Ні російській імперії», передає кореспондент Радіо Свобода.  

Кілька десятків учасників віча скандували «Дніпро за Сибір!» та «Слава Україні!». Вони також поширювали листівки з інформацією про ситуацію в російському Сибіру. 

За словами координатора громадської організації «Майдан-Січеслав» Віктора Романенка, дніпропетровці зібрались на площі, аби висловити свою солідарність жителям Сибіру, які у неділю проводили акцію під гаслом «Досить годувати Москву». 

«Ми підтримуємо прагнення тих сибіряків, які сьогодні виходять на площі, виходять на марші. Серед них, до речі, – більше мільйона етнічних українців. Вони виходять за те, щоб бути вільними, щоб мати більше прав і свобод. Одне з головних наших нагадувань Путіну: що посієш, те й пожнеш. «Почуйте голос Донбасу»?. Зараз ми можемо сказати: «Так почуйте голос Сибіру!» – зазначив Віктор Романенко. 

За його словами, дніпропетровські євромайданівці наразі тримають зв'язок з активістами протестних акцій в Росії. 

Раніше в міську адміністрацію російського Новосибірська було подано заявку на проведення 17 серпня так званого «Маршу за федералізацію Сибіру». Влада Новосибірська відмовила організаторам, а Роскомнагляд виніс попередження 14 російським ЗМІ про неприпустимість розміщення інформації про «Марш за федералізацію Сибіру». 

За матеріалами: upi.org.ua

 

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю