У Батьківщині та БПП розповіли про переговори стосовно коаліції

07.11.2014 16:17

Про хід консультацій стосовно створення парламентської більшості в ефірі радіостанції Голос Столиці розповіли кандидати в народні депутати від ВО «Батьківщина» Олександра Кужель та Блоку Петра Порошенко Олександр Черненко.

У коаліційних переговорах взяли участь чотири партії – Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», «Самопоміч» та Радикальна партія Олега Ляшка. «Батьківщина» на зустріч у четвер не прийшла, участь представників партії на переговорах очікується в суботу. Про це повідомив керівник виборчого штабу Блоку Петра Порошенка Віталій Ковальчук. Незважаючи на тривалий процес коаліційної підготовки, змістовна частина має бути готова до 15 листопада, вважає радник президента Микола Томенко. Саме до цієї дати мають бути офіційно опубліковані результати позачергових парламентських виборів

Детальніше про коаліційні переговори розповіли кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» Олександра Кужель, а також кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко.

Пані Кужель, чому представники від «Батьківщини» не були на переговорах у четвер?

–Перш за все, я хочу наголосити на тому, що ми з першого дня заявили, що «Батьківщина» обов’язково буде в коаліції демократичних сил. Зараз тривають консультації, наш лідер Юлія Тимошенко вже зустрічалася з паном Яценюком і кілька разів з паном Порошенком. Вчора ж у нас була термінова нарада, пов’язана з конфліктною ситуацією на 182-му окрузі, там, де на закритих участках – це тюрма та колонія – 80% виборців проголосували за кандидата, якого там ніхто з них не бачив. Пан Кожем’якін, який отримав повноваження представляти «Батьківщину» на коаліційних переговорах у четвер, брав участь у цій нараді. Скоріше за все, через це він і не був присутній на консультаціях про формування парламентської більшості. А так, перемовини тривають, і немає жодного сумніву, що ми будемо в коаліції.

Які напрямки підтримуватиме «Батьківщина»?

– Ми завжди підтримуватимемо питання стосовно миру, євроінтеграції, вступу до НАТО, підняття соціальних стандартів, реформ.

Чи розраховує «Батьківщина» на якісь міністерські посади у новому уряді?

– Ні, зважаючи на наш результат. Втім, ми виступаємо проти квотного принципу.

Пане Черненко, на якій стадії зараз знаходяться коаліційні переговори?

– Основні переговори тривають довкола угоди. Робоча група досить помітно просунулася, в частині конституційної реформи, антикорупційної реформи. Це дуже складні моменти, але з багатьох пунктів досягнуто згоди. Тобто як на мене, процес йде нормально.

Чи є попередні домовленості з «Батьківщиною» щодо коаліції?

– Не маю. Проводилися тільки попередні консультації. Безперечно, логічно, що у «Батьківщини» немає якихось великих кадрових апетитів, зважаючи на результат, який партія отримала на виборах. Але очевидно, що як демократична, проєвропейська політична сила, «Батьківщина» зацікавлена в тому, щоб бути причетною до тих реформ, які здійснюватимуться коаліцією. Тож, двері відкриті, і я думаю, що формат коаліції буде доволі широким. Нагадаю, що для багатьох реформ потрібні зміни до Конституції, і тут 226 голосів буде замало. Потрібен більш широкий фронт, і «Батьківщина» є абсолютно природним нашим союзником.

Чи є вже домовленості з приводу кандидатів на міністерські посади?

– Спочатку необхідно визначити принципи, за якими формуватиметься уряд, а вже потім говорити про кадри. Якщо у коаліційній угоді будуть дуже чітко прописані напрямки реформ, конкретні терміни, конкретні законопроекти, то, в принципі, прізвище міністра вже не має такого значення. Міністр буде просто зобов’язаний йти по тій програмі, яка виписана в коаліційній угоді.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Balya
07.11.2014
Станіслав Овчаренко, у Юлії Тимошенко лише формально маленька фракція, а в дійсності вона і її програма буде мати підтримку, бо багато її бютівців з прагматичних цілей зайшли у прохідні партіїї, Яценюк сповідує ту ж, ну майже тіж самі цінності , що Тимошенко. Головне завдання нинішньої ВР - відірватись від Москви, безпека країни і почати європейську інтеграцію. Це можно досягти тільки при вступу до ЄС і НАТО. Народ цю істину ще не усвідомив, Юлія Тимошенко буде мати трибуну ВР, щоби людей переконати поміняти свій світогляд, коли вони усвідомлять цінності ЄС. Це велика і важлива робота і Тимошенко впорається з нею
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет