У Батьківщині та БПП розповіли про переговори стосовно коаліції

07.11.2014 16:17

Про хід консультацій стосовно створення парламентської більшості в ефірі радіостанції Голос Столиці розповіли кандидати в народні депутати від ВО «Батьківщина» Олександра Кужель та Блоку Петра Порошенко Олександр Черненко.

У коаліційних переговорах взяли участь чотири партії – Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», «Самопоміч» та Радикальна партія Олега Ляшка. «Батьківщина» на зустріч у четвер не прийшла, участь представників партії на переговорах очікується в суботу. Про це повідомив керівник виборчого штабу Блоку Петра Порошенка Віталій Ковальчук. Незважаючи на тривалий процес коаліційної підготовки, змістовна частина має бути готова до 15 листопада, вважає радник президента Микола Томенко. Саме до цієї дати мають бути офіційно опубліковані результати позачергових парламентських виборів

Детальніше про коаліційні переговори розповіли кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» Олександра Кужель, а також кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко.

Пані Кужель, чому представники від «Батьківщини» не були на переговорах у четвер?

–Перш за все, я хочу наголосити на тому, що ми з першого дня заявили, що «Батьківщина» обов’язково буде в коаліції демократичних сил. Зараз тривають консультації, наш лідер Юлія Тимошенко вже зустрічалася з паном Яценюком і кілька разів з паном Порошенком. Вчора ж у нас була термінова нарада, пов’язана з конфліктною ситуацією на 182-му окрузі, там, де на закритих участках – це тюрма та колонія – 80% виборців проголосували за кандидата, якого там ніхто з них не бачив. Пан Кожем’якін, який отримав повноваження представляти «Батьківщину» на коаліційних переговорах у четвер, брав участь у цій нараді. Скоріше за все, через це він і не був присутній на консультаціях про формування парламентської більшості. А так, перемовини тривають, і немає жодного сумніву, що ми будемо в коаліції.

Які напрямки підтримуватиме «Батьківщина»?

– Ми завжди підтримуватимемо питання стосовно миру, євроінтеграції, вступу до НАТО, підняття соціальних стандартів, реформ.

Чи розраховує «Батьківщина» на якісь міністерські посади у новому уряді?

– Ні, зважаючи на наш результат. Втім, ми виступаємо проти квотного принципу.

Пане Черненко, на якій стадії зараз знаходяться коаліційні переговори?

– Основні переговори тривають довкола угоди. Робоча група досить помітно просунулася, в частині конституційної реформи, антикорупційної реформи. Це дуже складні моменти, але з багатьох пунктів досягнуто згоди. Тобто як на мене, процес йде нормально.

Чи є попередні домовленості з «Батьківщиною» щодо коаліції?

– Не маю. Проводилися тільки попередні консультації. Безперечно, логічно, що у «Батьківщини» немає якихось великих кадрових апетитів, зважаючи на результат, який партія отримала на виборах. Але очевидно, що як демократична, проєвропейська політична сила, «Батьківщина» зацікавлена в тому, щоб бути причетною до тих реформ, які здійснюватимуться коаліцією. Тож, двері відкриті, і я думаю, що формат коаліції буде доволі широким. Нагадаю, що для багатьох реформ потрібні зміни до Конституції, і тут 226 голосів буде замало. Потрібен більш широкий фронт, і «Батьківщина» є абсолютно природним нашим союзником.

Чи є вже домовленості з приводу кандидатів на міністерські посади?

– Спочатку необхідно визначити принципи, за якими формуватиметься уряд, а вже потім говорити про кадри. Якщо у коаліційній угоді будуть дуже чітко прописані напрямки реформ, конкретні терміни, конкретні законопроекти, то, в принципі, прізвище міністра вже не має такого значення. Міністр буде просто зобов’язаний йти по тій програмі, яка виписана в коаліційній угоді.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Balya
07.11.2014
Станіслав Овчаренко, у Юлії Тимошенко лише формально маленька фракція, а в дійсності вона і її програма буде мати підтримку, бо багато її бютівців з прагматичних цілей зайшли у прохідні партіїї, Яценюк сповідує ту ж, ну майже тіж самі цінності , що Тимошенко. Головне завдання нинішньої ВР - відірватись від Москви, безпека країни і почати європейську інтеграцію. Це можно досягти тільки при вступу до ЄС і НАТО. Народ цю істину ще не усвідомив, Юлія Тимошенко буде мати трибуну ВР, щоби людей переконати поміняти свій світогляд, коли вони усвідомлять цінності ЄС. Це велика і важлива робота і Тимошенко впорається з нею
Последние записи в блогах

Протягом січня-березня 2020 року послугами кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС скористалися 131 тис. клієнтів. Їм безкоштовно видано майже 364,2 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Більшість електронних ключів отримали юридичні особи. Так, майже 207,7 тис. ключів отримали 53 тис. юросіб.

Кількість фізичних осіб, які звернулися до ДПС за електронними ключами, складає 77,9 тис. Їм видано 156,5 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Електронним сервісом повторного формування сертифікатів за електронним запитом скористалися 39,4 тис. клієнтів, з яких 20 тис. – юридичних та 19,4 тис. – фізичних осіб. За електронними запитами сформовано 80 тис. сертифікатів.

Усього з початку діяльності надавача видано майже 8,6 млн кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом кожен клієнт має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк дії до 2 років.

Таким чином, клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

Звертаємо увагу, що ДПС розроблено низку відеоуроків, в яких роз’яснюється, як правильно користуватися електронними сервісами ДПС. Переглянути відеоуроки можна за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/.

Відеоуроки доступні також на ютуб-каналі ДПС.

Залишайтеся вдома та користуйтеся електронними сервісами ДПС.

 

Подробнее

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

Надання ЕДП Надавачем здійснюватиметься лише за попереднім записом до відповідного відокремленого пункту реєстрації.

Детальну інформацію розміщено на інформаційному ресурсі https://acskidd.gov.ua/.

Звертаємо увагу на можливість використання сервісуповторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, який значно спрощує процедуру отримання ЕДП. Сервіс доступний за посиланням https://acskidd.gov.ua/manage-certificates

Сервіс дозволяє отримувати ЕДП онлайн, тобто без відвідування відокремлених пунктів реєстрації користувачів, заповнення реєстраційних карток, підготовки інших паперових документів, що дозволяє зекономити власний час та кошти.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) та Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (далі – Закон № 540) внесено зміни, зокрема до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Нормами нового п. 524 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) не нараховується та не сплачується за період з 01 березня по 31 березня 2020 року.

З метою зменшення податкових зобов’язань з плати за землю за період з       01 березня по 31 березня 2020 року платники плати за землю (крім фізичних осіб), які відповідно до п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову декларацію з плати за землю за 2020 рік, мають право подати уточнюючу податкову декларацію                   (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ, та враховуючи зупинення перебігу таких строків на період з 18 березня по 31 травня 2020 року відповідно до п. 522 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ). В такій декларації відображаються зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за березень 2020 року.

Ті платники плати за землю, які на підставі Закону № 533 подали уточнюючу податкову декларацію з плати за землю за 2020 рік на зменшення податкових зобов’язань за березень та квітень 2020 року, враховуючи вимоги Закону № 540 зобов’язані подати не пізніше 30 квітня 2020 року уточнюючу податкову декларацію до податкової декларації з плати за землю за 2020 рік (з урахуванням раніше поданих уточнюючих податкових декларацій), в якій збільшують податкові зобов’язання з плати за землю за квітень 2020 рік, тобто відновлюють податкові зобов’язання, які були задекларовані в податковій декларації з плати за землю за 2020 рік.

Законом № 540 передбачено, що штрафні санкції, визначені ст. 50 ПКУ та штрафні санкції згідно вимог п. 120.2 ст. 120 ПКУ, за внесення змін до податкової звітності в частині збільшення податкових зобов’язань з плати за землю за податковий період квітень 2020 року, не нараховуються.

 

Подробнее

У березні 2020 року Державною податковою службою забезпечено надходження з акцизного податку у розмірі 5 889,2 млн грн. У тому числі 5 583,7 млн грн з підакцизної продукції, виробленої на території України, та 305,5 млн грн – з імпортованої. Виконання індикативних показників, встановлених розписом Міністерства фінансів України, склали 101,3 % та 106,7 % відповідно. 

Акцизний податок в Україні має значну питому вагу у формуванні Державного бюджету України. На 78,7 % цей показник формує тютюнова галузь. У березні поточного року виробниками тютюнової продукції забезпечено 4392,7 млн грн надходжень з акцизного податку, що на 1308,4 млн грн більше ніж у березні 2019 року. Темп росту склав 142,4 %. Такий показник став можливим завдяки комплексним заходам з боротьби з виготовленням та виявленням нелегальної продукції на ринку тютюнових виробів. 

Надходження з акцизного податку від реалізації лікеро-горілчаної продукції в березні становило 595,6 млн грн, що на 131,2 % більше ніж у березні 2019 року. Щодо акцизного податку зі спирту, то надходження відносно минулого року зросли майже у 8 разів і становили 61,4 млн гривень. 

З метою покращення стану адміністрування акцизного податку, а також викорінення «тіньового» сектору в Україні протягом поточного року ДПС вжито низку заходів. А саме: тотальна заміна податківців по податкових постах на спиртових заводах, пломбування місць несанкціонованого відбору спирту, контроль за показниками лічильників, масові перевірки місць роздрібної торгівлі підакцизними товарами та системна боротьба з виготовленням та розповсюдженням контрафактної продукції. Зауважимо, нині ДП «Укрспирт» під контролем ДПС збільшує обсяги виготовлення антисептичних заходів, вкрай необхідних державі сьогодні.

«Посилення контролю за ринком підакцизних товарів приносить результат. Спільні заходи податківців та правоохоронних органів вже привели до значного збільшення надходжень від акцизного податку. І ми на цьому не зупиняємося. Адже в умовах кризи важлива кожна гривня, яка може стати підтримкою для бізнесу і населення у цей непростий час», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов. 

Державна податкова служба висловлює подяку всім виробникам підакцизної продукції, які працюють легально та забезпечують країну бюджетними надходженнями.

 

Подробнее