Центральна влада не зацікавлена в розвитку міст, - Олександр Санжара

02.10.2017 09:45

Центральна влада не зацікавлена в розвитку українських міст, її здебільшого цікавить збір коштів.

Про це в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі заявив заступник мера Дніпра, депутат міської ради Олександр Санжара, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В рамках децентралізації ми отримуємо певні функції від органів центральної влади, і ми ці функції починаємо реалізовувати. Це питання міграційної служби, архітектурно-будівельного контролю, реєстрація, видача довідок про склад сім’ї. Тобто ми збираємо ті функції, які були в інших органів і самі реалізовуємо. Десь краще, десь гірше. Але останнім часом підвищується якість надання послуг. Ми розуміємо, що центральна влада не зацікавлена в розвитку міст», - зазначив він.

За його словами, вона зацікавлена в збиранні коштів, а проблеми міста – це лише проблеми міста.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось