Томенко: "Кандидаты с сомнительной репутацией будут исключены из списка"

23.09.2014 18:06

В результате дискуссий с привлечением журналистов и экспертов, часть кандидатов в народные депутаты не будет поддержана "Блоком Петра Порошенко". Об этом заявил советник президента Украины Петра Порошенко Николай Томенко.

Как сказал Томенко, после съезда "Блока Петра Порошенко" и оглашения предварительного списка кандидатов от партии, в прессе появились критичные отзывы о некоторых фигурах из списка.

"После дискуссий выяснилось, что, действительно, часть кандидатов, предложенных местными партийными организациями, не являются серьезными оппонентами в противостоянии с бывшими народными депутатами – представителями Партии регионов. Касательно некоторых кандидатур также озвучивались предупреждения  о том, что их участие в списке может дискредитировать команду "Блока Петра Порошенко", - отметил политик.

Николай Томенко заявил, что руководством партии будут пересмотрены решения о включении в список "сомнительных" кандидатур. Вскоре общественность увидит, что ряд фигур, получивших критичные замечания будут исключены из предвыборного списка партии.

"При этом Блок будет анализировать возможность поддержки в мажоритарных округах других кандидатов, выдвинутых в основном путем самовыдвижения, которые пользуются поддержкой местной громады, демократических политических партий и имеют шанс победить на выборах", - сказал советник президента.

Источник: Обозреватель

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю