Тимошенко передали список "отказников"

19.08.2014 13:31

Председатель люстрационного комитета Егор Соболев передал Юлии Тимошенко список народных депутатов из фракции «Батькивщина», которые не голосовали за принятие закона √4359а «Об очищении власти» (о люстрации). Об этом сообщает НБН.

«Нужно быть очень осторожным во внутренних протестах. Конечно, мы должны добиваться ухода госслужащих, которые изнутри подрывают нашу независимость, но мы не должны устраивать тут Египет. Я думаю, что это главная мечта Владимира Путина и его главная ставка», – сказал г-н Соболев.

«В наших руках заставить депутатов голосовать. Если при втором чтении нужно будет зажечь немножко шин, значит зажжем. Но самый главный страх депутата – не быть избранным. Поэтому надо не шинами пугать, а тем, что его избиратели за него не проголосуют, а его партийный вождь не изберет его в свой список», – сказал председатель люстрационного комитета.

Он также отметил, что уже передал Юлии Тимошенко фамилии всех депутатов от «Батькивщины», которые не голосовали за законопроект √4359а в первом чтении.

Напомним, 14 августа народные депутаты приняли в первом чтении проект закона √4359а «Об очищении власти» (о люстрации). За такое решение проголосовали 252 народных депутата.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю