Тимофей Хомяк: "Патриотизм - это природное явление"

21.08.2014 10:14

"Я не согласен с тем, что патриотизм – это долг. Потому что долг – это принудительно перед совестью, а патриотизм, на мой взгляд, это настолько же природное явление, как рожать и воспитывать детей", - заявил лидер группы "Вертеп", культурный деятель Тимофей Хомяк во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, посвященной украинскому патриотизму. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"Слово «патриот» возвращается к нам в новом значении: не «ура-патриот» в шароварах, который зарабатывает себе дивиденды на выборах, а человек, который болеет за судьбу своей страны, своей семьи, своей Украины", - сказал он.

Тимофей Хомяк считает, что кроме гордости за себя, за свою страну, сейчас появилось такое понятие, как образованность. Патриотизм сейчас у нас – это гордость плюс образованность.

"Я думаю, что 95% тех, у кого созрело такое чувство, как патриотизм, способны рассказать об Украине, могут четко сказать, чем желто-голубой флаг отличается от красно-черного, почему это враг, а это друг. Это эволюция знаний. Сто лет вычищали нашу «украинственность» и расстрелами, и голодомором, и русификацией. Этого российская власть никогда не могла простить нашим дедам и прадедам, кто бы они по национальности не были. И вот сейчас мы можем говорить, что Днепр не первый, но и не второй город в Украине. Вот 10 лет назад мне было смешно это слышать, а сейчас нам есть, чем гордится", - заявил лидер группы "Вертеп", культурный деятель Тимофей Хомяк.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю