Тимофей Хомяк: "Патриотизм - это природное явление"

21.08.2014 10:14

"Я не согласен с тем, что патриотизм – это долг. Потому что долг – это принудительно перед совестью, а патриотизм, на мой взгляд, это настолько же природное явление, как рожать и воспитывать детей", - заявил лидер группы "Вертеп", культурный деятель Тимофей Хомяк во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, посвященной украинскому патриотизму. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"Слово «патриот» возвращается к нам в новом значении: не «ура-патриот» в шароварах, который зарабатывает себе дивиденды на выборах, а человек, который болеет за судьбу своей страны, своей семьи, своей Украины", - сказал он.

Тимофей Хомяк считает, что кроме гордости за себя, за свою страну, сейчас появилось такое понятие, как образованность. Патриотизм сейчас у нас – это гордость плюс образованность.

"Я думаю, что 95% тех, у кого созрело такое чувство, как патриотизм, способны рассказать об Украине, могут четко сказать, чем желто-голубой флаг отличается от красно-черного, почему это враг, а это друг. Это эволюция знаний. Сто лет вычищали нашу «украинственность» и расстрелами, и голодомором, и русификацией. Этого российская власть никогда не могла простить нашим дедам и прадедам, кто бы они по национальности не были. И вот сейчас мы можем говорить, что Днепр не первый, но и не второй город в Украине. Вот 10 лет назад мне было смешно это слышать, а сейчас нам есть, чем гордится", - заявил лидер группы "Вертеп", культурный деятель Тимофей Хомяк.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский