Тепер записатися в електронну чергу можна в ще одній лікарні Дніпра

04.10.2017 16:00   -
Автор:

Записатися в електронну чергу вже можна у п’яти медичних центрах Дніпра.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала заступник міського голови Яніка Меріло, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .
«Сьогодні запустили електронну чергу в 1 медичному центрі Дніпра. Тепер в електронну чергу можна записатися в п’яти центрах — 3, 5, 6, 11 і 1.
Медичний центр № 1 обслуговує 62 244 пацієнтів. Записатися через інтернет можливо до усіх 32 сімейних лікарів, 5 педіатрів, 2 терапевтів і 32 вузьких спеціалістів.
Також вся реєстратура працює тільки на основі онлайн програми — усі записи через інтернет, телефон або при особистому візиті в реальному часі заносяться в одну онлайн програму. Більше немає зошитів із записами.
За перший тиждень тестового режиму програми Helsi.me 1555 пацієнтів записалися через інтернет. Це вже 26% з усіх записів за тиждень.
На сьогодні по всім центрам через електронну чергу до лікаря записалися 58 000 пацієнтів, що становить приблизно 30% всіх записів. В електронну чергу записується приблизно 3800 пацієнтів на тиждень», — йдеться у повідомленні.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,