Технопарк у Дніпропетровську потрібен і бізнесу, і звичайним жителям міста, — Удод

16.12.2014 09:31
63
Автор:

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод ознайомився з роботою технопарку у Вроцлаві (Польща), щоб залучити польські технології та отримати експертну і фінансову підтримку від Європейського союзу у впровадження подібного проекту у Дніпропетровську.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
Вроцлавський технопарк займає кілька кварталів на околиці міста, і будівництво ще триває. Приміщення з усією необхідною інфраструктурою здаються компаніям, які працюють у сфері високих технологій. Підприємцям не треба вкладати в устаткування, вони приходять на готове, причому, за дуже прийнятну орендну плату.
Результат — в одному тільки Вроцлаві знаходяться європейські центри таких компаній як Hewlett Packard, LG, Toshiba, Philips і, найбільший орендар технопарку, європейський фінансовий центр IBM, який займає чотири будівлі. Крім гігантів у технопарку базується велика кількість малих і середніх фірм, які займаються розробкою обладнання, програмного забезпечення, медичної техніки, тощо. Подібні технопарки є майже у всіх великих містах Польщі.
«Від технопарку виграє не тільки бізнес, а й саме місто і його жителі, бо отримують робочі місця, а також капіталовкладення великих компаній, наприклад, в освіту. Це стимулює фахівців у сфері високих технологіях залишатися працювати в країні», — зазначив Євген Удод.
Нагадаємо, 1 грудня Євген Удод анонсував створення технопарку на Дніпропетровщині. Експертну підтримку надаватиме турецький лідер у цьому напрямку – ODTU Teknokent.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,