Технопарк у Дніпропетровську потрібен і бізнесу, і звичайним жителям міста, - Удод

16.12.2014 09:31

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод ознайомився з роботою технопарку у Вроцлаві (Польща), щоб залучити польські технології та отримати експертну і фінансову підтримку від Європейського союзу у впровадження подібного проекту у Дніпропетровську.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Вроцлавський технопарк займає кілька кварталів на околиці міста, і будівництво ще триває. Приміщення з усією необхідною інфраструктурою здаються компаніям, які працюють у сфері високих технологій. Підприємцям не треба вкладати в устаткування, вони приходять на готове, причому, за дуже прийнятну орендну плату.

Результат - в одному тільки Вроцлаві знаходяться європейські центри таких компаній як Hewlett Packard, LG, Toshiba, Philips і, найбільший орендар технопарку, європейський фінансовий центр IBM, який займає чотири будівлі. Крім гігантів у технопарку базується велика кількість малих і середніх фірм, які займаються розробкою обладнання, програмного забезпечення, медичної техніки, тощо. Подібні технопарки є майже у всіх великих містах Польщі.

«Від технопарку виграє не тільки бізнес, а й саме місто і його жителі, бо отримують робочі місця, а також капіталовкладення великих компаній, наприклад, в освіту. Це стимулює фахівців у сфері високих технологіях залишатися працювати в країні», - зазначив Євген Удод.

Нагадаємо, 1 грудня Євген Удод анонсував створення технопарку на Дніпропетровщині. Експертну підтримку надаватиме турецький лідер у цьому напрямку – ODTU Teknokent.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Анатолий
16.12.2014
А кто нибудь удосужился спросить этого удода, понимает ли оно вообще или хотя бы частично, что такое "технопарк"? Судя с его действий - абсолютно не понимает! Технопарки, в первую очередь, гарантируют размещающимся у них компаниям, четкую и полностью прозрачную налоговую политику! Откуда она здесь? Ни одна рефрма налоговой не проведена! Технопарки гарантируют полный комплекс обеспечения фирмам. Это сделает удод? Чушь и лицимерная ложь! Очередной циничный шажок удода якобы на корысть области. Мерзавец!
Патриот
16.12.2014
Что этот человек только ездит по Польшам и Турциям и ,,аннон,,,,сирует,,!!!Где у нас в области ТЕХНОПАРК????И почему этим занимается Удод !!!Пусть Коломойский заберет это направление и пригласит иностранных спецов!!!!Хватит Партия Рыгов уже создавать!!!Насоздавали уже!!!
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат