Тамила Ульянова: "У Днепропетровска есть воля к полной очистке власти"

09.08.2014 13:39

"Мы приехали из Днепропетровска, чтобы поддержать принятие Верховной Радой Украины законопроекта "Про очищение власти". У нас на Днепропетровщине есть положительный опыт в проведении люстрации", - заявила председатель Люстрационного комитета Штаба национальной защиты Днепропетровской области Тамила Ульянова во время проведения общенациональной акции, которая прошла в Киеве 9 августа под стенами Верховной Рады. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

"Совместно с общественностью нам удалось добились отставки таких чиновников, как начальника МВД области, начальника ГАИ области, главного эколога области, некоторых председателей районных судов. Кроме того, на некоторых из чиновников были открыты уголовные дела по фактам, переданных нами. Но мы все прекрасно понимаем, что это лишь вершина айсберга, и без принятия соответствующего закона мы не сможем очистить полностью прогнившую систему власти", - сказала она.

"И те чиновники, которые сегодня уходят со своих должностей через коридор позора, завтра будут возвращаться, используя всевозможные методы и коррупционные связи. Война, которая сейчас идет на востоке Украины, показала всем нам, сколько предателей содержит в своих рядах система власти. И тот подвиг, которые сегодня совершают наши военные, отдавая свою жизньза Украину и подвиг Героев Небесной сотни не должен пройти бесследно! Одно из основных требований Майдана - люстрация власти - должно быть выполнено. Именно за это я сегодня стою здесь. У Днепропетровска есть воля к полной очистке власти, и я уверена в нашем общем успехе!", - резюмировала председатель Люстрационного комитета Штаба национальной защиты Днепропетровской области Тамила Ульянова.

Подробный ФОТОрепортаж можно посмотреть по ссылке.

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю