Свободівці кличуть громадськість для обговорення Маршу соціальної справедливості

01.04.2015 12:20

ВО «Свобода» у Дніпропетровську збирає актив міста для обговорення деталей проведення Маршу соціальної справедливості, який заплановано на 4 квітня.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«01.04 о 18.30, в нашому офісі відбудеться зустріч активу міста та представників громадських організацій.  Будуть обговорюватись деталі ІІ Маршу Соціальної Справедливості, який відбудеться 04 квітня о 12.00, в цю суботу.  Запрошуємо всіх небайдужих до життя міста і країни», - зазначають свободівці.

Зустріч відбудеться за адресою: Дніпропетровськ, вул. Шевченка 37, офіс 38.

Читайте також: Активистов приглашают к участию в Школе организационного развития

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Днепр
01.04.2015
Идите работать!
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет