«Свобода» в Днепропетровске пообещала не срывать ленточки с ветеранов

05.05.2016 13:39

Председатель Днепропетровской городской организации партии «Свобода» Максим Дорофеев считает, что городской голова Борис Филатов обязан не допустить провокаций, сепаратизма и украинофобии в городе во время массовых мероприятий 8-9 мая.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Относительно 9 мая и призывов срывать «колорадские ленточки» с ветеранов в Сичеславе.

В самые тяжелые времена, после Майдана и начала москальско-украинской войны на Востоке Украины, свободовцы вместе с другими патриотическими организациями города во время майских праздников в 2014, 2015 годах действительно организовывали определенные боевые отряды, которые контролировали развитие событий в городе и следили за проявлениями сепаратизма и украинофобии. Препятствовали их организованным маршам, выступлениям, пропаганде «Русского мира».

Сейчас май 2016 года.

В городе правит «защитник Днепра» и «большой патриот» Борис Филатов.

Вся административно-карательная машина в его укроповских руках: милиция, полиция, СБУ, прокуратура. Так дайте поручение правоохранительным органам достойно выполнять свои обязанности, помнить о присяге народу Украины и не допустить провокаций, сепаратизма и украинофобии в городе во время массовых мероприятий 8-9 мая.

Мы бегать за «колорадскими» людьми не собираемся, но наблюдать за действиями властей и правоохранительных структур будем», - написал он.

Читайте также: Как Днепропетровск отметит 9 мая.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Председатель Днепровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю