Святослава Олійника нагородили медаллю "За жертовність і любов до України"

30.03.2015 19:42

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив заступника губернатора Святослава Олійника медаллю «За жертовність і любов до України». Нагороду вручив керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон (Зінкевич). Він також подарував Святославу Олійнику ікону Христа Спасителя.

Про це повыдомляэ видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

«Дніпропетровщина сьогодні – це серце та совість України. Патріарх Філарет зазначив, що команді Дніпропетровської області треба віддати належне, адже вона готова боротися за мир та відстоювати добро», - сказав владика Симеон.

Він також назвав Святослава Олійника людиною, яка сьогодні творить історію, і Українська Православна Церква високо цінить такі діяння.

Святослав Олійник подякував за відзнаку, якою його нагородила Церква, та наголосив, що для нього отримати таку нагороду - це велика честь. Він також додав, що продовжуватиме працювати для збереження миру в регіоні та в Україні в цілому.

Нагадаємо, 28 березня під час мітингу «Дніпро за Україну» стало відомо, що медалі «За жертовність і любов до України» отримали екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський, його заступник Геннадій Корбан, голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан і радник екс-губернатора Борис Трейгерман.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет