Святослава Олійника нагородили медаллю "За жертовність і любов до України"

30.03.2015 19:42

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив заступника губернатора Святослава Олійника медаллю «За жертовність і любов до України». Нагороду вручив керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон (Зінкевич). Він також подарував Святославу Олійнику ікону Христа Спасителя.

Про це повыдомляэ видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

«Дніпропетровщина сьогодні – це серце та совість України. Патріарх Філарет зазначив, що команді Дніпропетровської області треба віддати належне, адже вона готова боротися за мир та відстоювати добро», - сказав владика Симеон.

Він також назвав Святослава Олійника людиною, яка сьогодні творить історію, і Українська Православна Церква високо цінить такі діяння.

Святослав Олійник подякував за відзнаку, якою його нагородила Церква, та наголосив, що для нього отримати таку нагороду - це велика честь. Він також додав, що продовжуватиме працювати для збереження миру в регіоні та в Україні в цілому.

Нагадаємо, 28 березня під час мітингу «Дніпро за Україну» стало відомо, що медалі «За жертовність і любов до України» отримали екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський, його заступник Геннадій Корбан, голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан і радник екс-губернатора Борис Трейгерман.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет