Свидетель по делу Олега Царева найден мертвым

26.01.2017 11:11

Общественный активист Тарас Здреник заявил, что сегодняшнее заседание по делу выселения переселенцев из коттеджа экс-нардепа Олег Царева, которое проходило в Днепре, перенесено на 15 февраля в связи с неявкой свидетелей. Более того, по его словам, один из свидетелей найден мертвым при невыясненных обстоятельствах

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Жена Царева в суд сегодня не явилась. Хочу заметить, что власти нет никакого дела до таких персонажей, как Олег Царев и ему подобных по всей Украине. Резонанса в СМИ, подобные судебные дела, не имеют. Все замалчивается, спускается преступникам и сепаратистам с рук по всей стране», - написал он.

Читайте также: Днепропетровский экс-нардеп выгоняет переселенцев из своего дома

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю