Суд виправдав вірянина, якому відмовили в альтернативній службі (ВІДЕО)

28.02.2015 13:08

Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив у силі виправдувальний вирок щодо мобілізованого вірянина, якому відмовили в проходженні альтернативної служби, передає «Громадське ТБ Дніпро».

Віталій Шалайко, член релігійної організації «Свідки Єгови», отримавши повістку про мобілізацію, відмовився нести військову службу, оскільки це суперечить його релігійним переконанням. Він натомість наполягав на альтернативній (невійськовій) службі. Проте Новомосковська прокуратура подала на вірянина до суду, вимагаючи для нього позбавлення волі терміном на два роки.

Спочатку Новомосковський районний суд виправдав Віталія Шалайка, а тепер ще й обласний апеляційний суд підтвердив це рішення.

Читайте також: На Днепропетровщине депутат уклонялся от мобилизации

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет