Суд решил пересчитать избирательные голоса на 38 округе

06.11.2014 09:32

Приговор вынесен. На 38-м округе Новомосковска будет пересчет голосов. Такое решение вынес Днепропетровский окружной суд после двух суток заседания. Напомним, по этому округу иск подал кандидат в народные депутаты Александр Кузьмук, который занял третье место. Его оппонент, Вадим Нестеренко, который по официальным данным имеет наибольшее количество голосов, утверждает, что судебная волокита ведется против самих избирателей. Об этом сообщает 34 канал.

Судебное заседание по иску кандидата в нардепы на 38-м округе Александра Кузьмука в окружную комиссию продолжалось два дня. Последнее — до часу ночи. Все это время под зданием суда проходил митинг пришедших в поддержку кандидата Вадима Нестеренко, который набрал более 30% голосов. В своем иске кандидат в нардепы Александр Кузьмук требовал признать результаты выборов незаконными из-за фальсификаций и нарушений, которые, якобы зафиксировали его наблюдатели.

 

Читайте также: В Новомосковську триває пікет проти фальсифікацій (ФОТО)

В качестве доказательств представили протоколы участковых комиссий, которые находились в кабинете председателя окружкома, и жалобы от наблюдателей Кузьмука. В свою очередь председатель окружной комиссии заверил, что это незначительная ошибка, и произошла она из-за давления на членов ОИК. Кроме этого, найденные протоколы, отметил Павел Селихов, не влияют на результаты голосования. Третьей стороной по делу проходил кандидат, набравший больше всего голосов на округе — Вадим Нестеренко.

Читайте также: Прокурор Федик: "Масових фальсіфікацій не зафіксовано"

 

Заседание суда продолжалось до поздней ночи. Заслушав все стороны и свидетелей, суд вынес решение: провести пересчет голосов на 123-х участках 38-го округа. Зато председатель окружной комиссии настаивант, что не согласен с решением суда. Удивило оно и международных наблюдателей. Будут ли другие стороны обжаловать это решение, пока не сообщают. И уже во время судебного заседания стало известно, что в отношении главы ОИК открыто уголовное производство.

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат