Суд остановил решение, создающее Инспекцию по труду в горсовете Днепра

09.11.2017 17:45

Депутат Днепровского горсовета Дмитрий Хозин на своей страничке в Фейсбук рассказал, что суд остановил распоряжение мэра, создающее Инспекцию по труду в горсовете.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решение принято с рядом нарушений. Также запрещено данной инспекции проверять или контролировать кого-либо», - написал он.

Суд постановил признать отсутствие компетенции Инспекции в вопросах труда и занятости.

Инспекция дублировала областную структуру - Государственную службу по вопросам труда, инспекторы которой тоже следят за соблюдением трудового кодекса и безопасных условий труда.

Истцы из горбюджета получат компенсацию судебного сбора в размере 6 720 грн.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Павел
10.11.2017
Митя, тебя избирали не для того чтобы ты занимался подрывной работой в горсовете и отстаивал свои шкурные интересы, которые категорически противоречат интересам избирателей. Да, тебе и другим наливайкам, инспекция по труду не нужна, а народу - нужна. Люди хотят работать в нормальных условиях с нормальной оплатой чтобы потом получать нормальные пенсии .
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю