Забор на стройке метро в Днепре может спровоцировать ДТП

26.09.2017 12:30

Жители Днепра считают, что строительство метро в районе Исторического музея может спровоцировать ДТП. Об этом на странице КП "Днепродросервис" в Фейсбук написал днепрянин Игорь Снежко, сообщает Интернет-издание«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Добрый день! Ахтунг! На пересечении пр. Карла Маркса и Фурманова поставили красивый забор для будущей станции метро. Обратите внимание, что он делает очень опасный перекресток ЗАКРЫТЫМ. Сверху летят машины, которых с перекрестка не видно. Ни водителям, ни пешеходами.

Чтобы увидеть машину, едущую сверху, нужно выехать на перекресток на полкапота!

Вопрос не в том, будет ли там авария, а в том - когда она будет. А еще там ездят скорые в Мечникова!

Необходимо срочно убрать забор на этом участке или повесить большое зеркало на столбе напротив. Как вариант - заменить его сеткой или сделать из прозрачного пластика", - говорится в сообщении.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось