Странности судебного процесса по военному госпиталю в Днепре

01.02.2017 10:49

31 января , в Хозяйственном суде Днепропетровской области прошло первое слушание дела о передачи военного госпиталя по договору ипотеки казахскому «БТА Банку».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

На заседание должны были приехать представители киевского и казахского «БТА Банка». О том, что они знали о судебном заседании, сказала судья Надежда Евстигнеева.

Из сторон на заседании были представитель прокуратуры Днепропетровской области и представитель Регионального отделения Фонда госимущества. Специально для журналистов в кабинет судьи, где проходило заседание, занесли скамью. Кроме СМИ, за ходом судебного заседания следили представители «Правого сектора».

Напомним, что 21 марта 2016 года Хозяйственный суд Днепропетровской области наложил арест на имущество военного госпиталя. Но запрет на отчуждение имущества зарегистрировали только 5 апреля 2016 года, а за день до этого – 4 апреля был подписан договор ипотеки на здания военного госпиталя. «Процедура наложения ареста через государственных регистраторов затянулась на 10 дней», — заявил представитель прокуратуры области.

Не знать о том, что суд наложил запрет на любые действия с военным госпиталем, в банке не могли. «Ухвала суда о запрете вступила в силу с момента его оглашения, и об этом банку было хорошо известно. Поскольку уже 25 марта – через 4 дня после вынесения решения суда и за 10 дней до заключения договора — решение было оспорено представителями «БТА Банка» в апелляционном порядке, — сказал представитель прокуратуры. – Достоверно о наличии запрета банка было известно».

На следующем судебном заседании представители прокуратуры и Регионального Фонда госимущества должны ответить на вопрос судьи: что именно должен будет сделать судебный исполнитель, если решение суда будет в пользу государства?

Времени, чтобы подготовиться у сторон достаточно – следующее заседание пройдет 14 марта 2017 года в 14:10 в кабинете № 3-208.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю