Стоит ли днепрянам пользоваться камерами хранения?

02.08.2017 13:45

Днепряне стали чаще жаловаться на кражи из камер хранения. Однако, доказать факт пропажи и вытребовать компенсацию - дело непростое.

Об этом рассказала юрист Всеукраинского благотворительного фонда «Горение» Яна Пиявская, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на "Misto News".

По словам юриста, большинство юристов придерживаются мнения, что сдав в камеру вещи и взяв ключ от камеры, фактически, человек заключает договор хранения с компанией, в связи с чем, магазин несет полную ответственность за сохранность вещей. Однако, судебная практика по этим вопросам в основном отрицательная, положительных решений практически не бывает. При вынесении вердикта ссылаются на то, что камеры устанавливаются только для удобства посетителей, и никакого договора тут нет. 

Тем не менее, можно отдельно признавать этот факт предоставлением услуг хранения, а потом требовать возмещения ущерба. В любом случае, возместить ущерб администрация согласится только через суд, и в случае проигрыша дела потерпевшая сторона будет вынуждена оплачивать судебные издержки.

Трудно будет доказать и что именно пропало. Поэтому крайне важно вызвать полицию и требовать у охраны записи с камер наблюдения.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю