Стартаперов Днепропетровщины научили планировать бизнес

18.12.2015 16:00

Днепропетровская облгосадминистрация организовала серию бизнес-семинаров для молодых предпринимателей. Их посетили три сотни стартаперов. Полсотни самых активных слушателей, которые прошли весь курс лекций, получили сертификаты о повышении квалификации. Теперь они знают, как планировать успешный бизнес и принимать эффективные решения.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на ОГА.

Инна Гордеева - одна из самых активных слушательниц семинаров для стартаперов. Она готовится к открытию собственного консалтингового бизнеса. Говорит: уже применяет полученные во время тренингов знания на практике.

«Я использую инструменты маркетинга, о которых нам рассказывали на лекциях. Очень понравился и семинар о том, как рекламировать свои товары в Интернете, - рассказала она. - На тренинги ходила с удовольствием, для себя узнала много нового. Было очень интересно, хорошие спикеры».

Читайте также: Активистов призывают внести предложения по борьбе с коррупцией и безопасности

Обучали молодых предпринимателей владельцы уже успешного бизнеса, преподаватели вузов и бизнес-тренеры. Курс из 6 лекций назывался «Основные инструменты предпринимательской деятельности для стартапов». Слушателям рассказывали, как создать бизнес-план, правильно ставить цели и задачи, принимать эффективные решения.

«Лекции проходили согласно областной программе развития малого и среднего предпринимательства. ОГА стремится поддержать молодых и амбициозных людей, у которых есть хорошие идеи, но они не понимают, как воплотить их в жизнь. На семинарах они узнали, с чего нужно начинать и как открыть бизнес», - пояснила начальник отдела департамента экономического развития Днепропетровской ОГА Алла Кефель.

Такие семинары планируются и в следующем году. Специалисты расскажут молодым предпринимателям, как управлять делами в условиях кризиса, что такое финансовая психология и как воспользоваться инвестиционным страхованием.

«Если будет продолжение серии тренингов, я с удовольствием приму участие», - поделилась будущая бизнес-вумен Инна Гордеева.

Читайте также: Журналісти зняли фільм про нову дніпропетровську поліцію (ВІДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю