Староскольцева прокомментировала обвинения в адрес своей семьи

12.01.2017 16:30

Депутат Днепровского горсовета Анастасия Староскольцева считает «плохо сработанной и не удавшейся заказухой» возбужденное против ее мужа, экс-руководителя коммунальной студии телевидения Владимира Федорова уголовное производство».

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Речь идет о том, что якобы мой муж выписывал премии нецелесообразно занимаемым должностям. Придумка неудачная. Все ведомости заверяли еще два управления в горсовете, а деньги перечислялись на карточки (элементарно проверить выписки). Поэтому дело вялое. И сами прокуроры это понимают.

То, что моя семья связана с телевидением никогда не скрывала. Вместе работали на многих каналах. Мама отработала на областном ТВ больше 20 лет.

А теперь, собственно, о растратах. Сколько сейчас работает людей на Кп «ДГСТ»? Появился ли за деньги налогоплательщиков городской канал?

А произошло то, что камеры и журналисты коммунального предприятия снимают неугодных мэру, поливают грязью тех, кто имеет собственное мнение. А из продукта одна программа в неделю, которую за деньги наши с вами, размещают на коммерческом канале. Притом, что во время Федорова был ежедневный выпуск новостей при меньшем количестве штата. То, что клепают свыше нормы заказухи про врагов мэра, ни один канал даже за деньги не размещает.

А сотрудники газеты «Днепропетровская панорама» числятся в КП «Наше мисто». То есть, за весь тот мусор, который они продуцируют в массы, платим тоже мы», - написала она.

Напомним, что в некоторых местных СМИ появилась информация о том, что муж депутата горсовета Анастасии Староскольцевой  стал фигурантом уголовного производства.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю