Стало известно, сколько полицейских работают в Днепропетровской области

19.12.2016 17:14

По состоянию на 19 декабря штат Главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области составляет 10 141 человек.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу полиции.

Начальник управления кадрового обеспечения ГУНП в Днепропетровской области Юрий Небесский рассказал, что вакантными остаются 1624 должности или 16%.

По его словам, произошли некоторые изменения в структурных подразделениях. В частности, теперь в отделах и отделениях полиции отсутствуют должности заместителя начальника - начальника криминальной полиции, а соответственно, функции заместителей выполняют начальник следственного отдела и начальник патрульной полиции.

Кроме этого, с целью улучшения состояния правопорядка на территории населенных пунктов области, а также уменьшения нагрузки на участковых офицеров полиции, появилось новое подразделение - группы реагирования патрульной полиции. 

«Введена деятельность 76 групп реагирования патрульной полиции в составе двух полицейских. Указанные группы должны оперативно прибыть на место происшествия и принять меры по предотвращению или пресечению правонарушений, задержанию лиц, подозреваемых в их совершении, сбора первичных материалов проверки, привлечению правонарушителей к административной ответственности или вызова следственно-оперативной группы для документирования уголовного преступления», - рассказывает начальник управления превентивной деятельности ГУНП в Днепропетровской области Максим Камышовый.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю