Стало известно, от какого именно гриппа умерла 8-летняя девочка из Кривого Рога

15.12.2016 14:30

Причиной смерти второклассницы из Кривого Рога стал штамм «Гонконгского грипп». Болезнь спровоцировала повышение температуры ребенка до критических показателей, в результате чего произошла остановка сердца.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Радио Свобода.

Это уже второй официально подтвержденный летальный исход, причиной которого является грипп группы А штамма «Гонконг». 15 декабря в Минздраве заявили, что именно из-за него на Днепропетровщине умер 60-летний мужчина.

По данным ДнепрОГА, эпидемический порог по гриппу и ОРВИ в области превышен в 1,7 раза. На карантине находятся более 50 тыс. школьников.

Читайте также: На Днепропетровщине официально подтвердили первую смерть от гриппа

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю