Стало известно, кто в Днепре получит повестки в военкомат весной

17.03.2017 15:07

С 5 апреля на Днепропетровщине стартует весенний призыв на срочную военную службу. В армию отправятся около полутора тысяч юношей. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Попасть на срочную службу могут юноши от 20 до 27 лет. Пойти в армию по желанию могут и 18-летние ребята. Срок службы - полтора года. Для тех, у кого есть высшее образование, - год.

«Этой весной планируем призвать на срочную службу 1480 юношей. Из них тысяча станет в ряды Вооруженных Сил Украины, 450 - Национальной гвардии и 30 - Государственной специальной службы транспорта», - рассказали в управлении взаимодействия с правоохранительными органами и оборонной работы ДнепрОГА.

Отсрочку призыва могут получить учителя, медики, священнослужители, полицейские, студенты, сироты. Лица, которые ухаживают за нетрудоспособными родителями, у которых есть ребенок до трех лет, двое и более детей, беременная жена.

«На срочную службу не призываются мужчины старше 27 лет и инвалиды. Срочники будут проходить службу в частях. Никого в зону АТО не отправят», - отмечают в управлении.

После срочной, военные по собственному желанию могут продолжить службу на контрактной основе.

Весенний призыв продлится до конца мая.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось