Стало известно, когда восстановят троллейбусный маршрут на ж/м Парус

01.06.2017 13:10

Троллейбусный маршрут №2 «Центр – ж/м Парус» (бывший маршрут №13) в Днепре собираются восстановить до Нового года.

Этой новостью на своей странице поделился помощник депутата горсовета Антон Андриенко в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Сегодня, 1 июня, городские власти провели совещание относительно хода работ по восстановлению троллейбусной линии.

«По информации транспортников, работы идут по плану, даже с небольшим опережением, поэтому, как и планировали, до 1 сентября участок до Красного Камня (Новокодацкий парк) будет готов. Полностью маршрут будет готов к декабрю», - написал он.

Напомним, что на жилмассимы Сокол и Красный Камень должны были закупить новые троллейбусы, которые смогут передвигаться без контактной сети.

Читайте также: В горсовете определились с новым троллейбусным маршрутом в Днепре

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю