Стало известно, когда в Днепре состоится следующая сессия горсовета

29.12.2016 11:15

Согласно проекту распоряжения городского головы Днепра, очередная сессия горсовета состоится 25 января в 10.00 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Ранее в эфире программы «Васильевский остров» на 11 канале Борис Филатов заявил, что все вопросы, необходимые для жизнеобеспечения города, были приняты до Нового года. Градоначальник даже отметил, что может оставить депутатов без сессий на несколько месяцев. «Будем собираться только для решения земельных вопросов», - сказал мэр.

Читайте также: Мэр Днепра борется с оппонентами с помощью титушек и админресурса, - Краснов (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю