Стало известно, какие полномочия будут у 7-го заместителя Филатова

03.10.2016 13:29

Заммэра Днепра Александр Санжара в эфире программы «Грани» на 34 канале заявил, что глава Центрального (Кировского) райсовета Александр Сидоренко станет 7-м по счету заместителем городского головы и будет заниматься развитием органов местного самоуправления.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сидоренко будет заниматься работой с районами, а также курировать информационную политику горсовета. У нас было управление информационной политики, которое подчинялось мэру. Теперь оно будет входить в департамент внутренней информационной политики и подчиняться новому заместителю», - сказал он.

Читайте также: Филатов назначит своим 7-м заместителем бывшего регионала?

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю