Стало известно, как депутаты Днепропетровщины поделили сверхплановые средства

12.07.2017 10:45

Вчера в облсовете Днепра состоялось заседание бюджетной комиссии, на котором обсуждались ключевые вопросы предстоящей сессии. Выяснилось, что власти перевыполнили бюджет почти на 450 миллионов гривен.

О том, куда планируется распределить «лишние» деньги на своей странице в Фейсбук рассказал член постоянной комиссии областного совета по вопросам социально-экономического развития области, бюджета и финансов Андрей Никоноров, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По его словам, средства распределят по ключевым направлениям, в том числе, на развитие культуры, медицины, образования.

«К примеру, департаменту охраны здоровья ОГА – 40 899,700 гривен на текущие расходы, а также на ремонты и реконструкции. 23 миллиона планируется выделить на приобретение ангиографа для детской больницы им. Руднева. Департаменту образования – 28 500 000 гривен на зарплаты учителям, на содержание учебных заведений, а также на увеличение выплат на питание детей в заведениях интернатного типа. Управлению культуры распределили увеличенную сумму почти на 17 миллионов гривен, из них 11,2 – на увеличение зарплаты актерам театров», – написал Андрей Никоноров.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю