Стали известны причины огромной пробки на Слобожанском проспекте (ФОТО)

22.03.2017 10:44

Вечером 21 марта транспортное движение на Слобожанском проспекте было практически полностью парализовано из-за акции протест жителей общежитий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Как и обещала, компания «Днепрооблэнерго» отключила электроснабжение в двух общежитиях по ул. Котляревского. В целом, они задолжали за свет более 150 тыс. грн.

Жильцы считают, что свет им выключили несправедливо, поэтому вышли на митинг и перекрыли Слобожанский проспект в районе райисполкома. Спустя некоторое время, благодаря усилиям полицейских, движение по главному проспекту левого берега удалось восстановить.

 

Комментарии
Віра Арестова
23.03.2017
Знову боротьба зі слідством, а не причиною. Світло вимикаютьгуртожиткам із року в рік,отака "показова" робота проводиться з "боржниками". Але якщо подивитись уважніше, то 370кімнатх0,714грн.х200(250)квт=60(70)тис.грн. Значить,основна кількість мешканців сплачує вчасно"Жилсервісу-5"кошти за комуналку.Але чомусь грошей на рахунках ДТЕК немає.Окрема тема-боржники.Чому "Жилсервіс-5"в судовому порядку не стягує борги, а перекладає свою неспроможність, а більш того, небажання працювати з боржниками на розсуд сусідів-заручників ситуації. Вважаю неконструктивним перекриття проспекту, але себе ... і своїх сусідів розумію. Керівник КП"Жилсервіс-5"Олег Старина не зовсім коректно подає інформацію. Як на мене, то в кращих традиціях Гебельса-5% правди, 95%-брехні. На балансі підприємства 65 будинків, світло відключили тільки, за одним винятком, лівий берег і тільки гуртожитки. А може причина геть зовсім в іншому, наприклад, щось таке в міськраді повинно трапитись
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет