Стали известны причины огромной пробки на Слобожанском проспекте (ФОТО)

22.03.2017 10:44

Вечером 21 марта транспортное движение на Слобожанском проспекте было практически полностью парализовано из-за акции протест жителей общежитий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Как и обещала, компания «Днепрооблэнерго» отключила электроснабжение в двух общежитиях по ул. Котляревского. В целом, они задолжали за свет более 150 тыс. грн.

Жильцы считают, что свет им выключили несправедливо, поэтому вышли на митинг и перекрыли Слобожанский проспект в районе райисполкома. Спустя некоторое время, благодаря усилиям полицейских, движение по главному проспекту левого берега удалось восстановить.

 

Комментарии
Віра Арестова
23.03.2017
Знову боротьба зі слідством, а не причиною. Світло вимикаютьгуртожиткам із року в рік,отака "показова" робота проводиться з "боржниками". Але якщо подивитись уважніше, то 370кімнатх0,714грн.х200(250)квт=60(70)тис.грн. Значить,основна кількість мешканців сплачує вчасно"Жилсервісу-5"кошти за комуналку.Але чомусь грошей на рахунках ДТЕК немає.Окрема тема-боржники.Чому "Жилсервіс-5"в судовому порядку не стягує борги, а перекладає свою неспроможність, а більш того, небажання працювати з боржниками на розсуд сусідів-заручників ситуації. Вважаю неконструктивним перекриття проспекту, але себе ... і своїх сусідів розумію. Керівник КП"Жилсервіс-5"Олег Старина не зовсім коректно подає інформацію. Як на мене, то в кращих традиціях Гебельса-5% правди, 95%-брехні. На балансі підприємства 65 будинків, світло відключили тільки, за одним винятком, лівий берег і тільки гуртожитки. А може причина геть зовсім в іншому, наприклад, щось таке в міськраді повинно трапитись
Последние записи в блогах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю та зупинили його реалізацію.

В рамках проведення операцій «Акциз –2019», «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб, які організували масове виробництво та збут фальсифікованого алкоголю в одному з міст області.

Підпільний цех розміщувався в гаражному боксі на території одного з обслуговуючих кооперативів міста. Виготовлення фальсифікату здійснювалось шляхом змішування етилового спирту з водою. При цьому для покращення «якості» та збільшення «асортименту» товарів використовувались харчові смако-ароматичні барвники з ароматизаторами.

Отриманий таким чином товар розливали у пластикову тару різних об’ємів (5, 6 та 10 л.) та продавали через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет та месенджери, а також через підконтрольну роздрібну мережу продовольчих магазинів міста.

За результатами обшуків, проведених у підпільному цеху з незаконного обігу вилучено 1 тис. 750 літрів спирту, розлитого у пластикові бочки, 2 тис. 550 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого у пластикові пляшки, загальною вартістю майже 1,2 млн. грн., а також порожню пластикову тару.

За результатами обшуків, проведених в місцях збуту фальсифікату із незаконного обігу вилучено та арештовано підакцизних ТМЦ на загальну суму майже 4,2 млн. грн., у т.ч. більше 2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та106 тис. 539 пачок тютюнових виробів вартістю понад 3,7 млн. грн.

Вилучені підакцизні товари передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат