Стали известны днепровские школы, в которых с марта начнутся дебаты

24.02.2017 13:45

В 20-ти школах и 3 лицеях Днепра в марте стартует факультативные курс «Школьные дебаты».

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат горсовета Александр Куприенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Известны первые пилотные школы, в которых уже с марта появиться факультативный курс школьных дебатов.

Вот они:

86, 131 (Амур-Нижнеднепровский район);

17, 113 (Индустриальный район);

36, 37, 1 гимназия (Новокодацкий район);

11, 27 (Самарский район);

13, 144 (Центральный район);

28, 35, 73 (Соборный район);

6, 31, 34 (Чечеловский район);

9, 112, 137 (Шевченковский район);

Финансово-экономический лицей

Городской юридический лицей

Химико-экологический лицей

Нам пришлось выбирать.

Школ, желающих стать первыми, где запустятся дебатные клубы в рамках программы, было больше 50.

Нам даже не пришлось проводить просветительскую и рекламную компанию. Многие школы сами звонили и просили включить их в программу первыми. Очень радует, что директора и преподаватели школ понимают важность образовательной технологии «Дебаты» для детей.

Во вторник проводим первую встречу с учителями-первопроходцами, а уже 4 марта, в субботу - первый обучающий тренинг для них», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю