Стали известны днепровские школы, в которых с марта начнутся дебаты

24.02.2017 13:45

В 20-ти школах и 3 лицеях Днепра в марте стартует факультативные курс «Школьные дебаты».

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат горсовета Александр Куприенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Известны первые пилотные школы, в которых уже с марта появиться факультативный курс школьных дебатов.

Вот они:

86, 131 (Амур-Нижнеднепровский район);

17, 113 (Индустриальный район);

36, 37, 1 гимназия (Новокодацкий район);

11, 27 (Самарский район);

13, 144 (Центральный район);

28, 35, 73 (Соборный район);

6, 31, 34 (Чечеловский район);

9, 112, 137 (Шевченковский район);

Финансово-экономический лицей

Городской юридический лицей

Химико-экологический лицей

Нам пришлось выбирать.

Школ, желающих стать первыми, где запустятся дебатные клубы в рамках программы, было больше 50.

Нам даже не пришлось проводить просветительскую и рекламную компанию. Многие школы сами звонили и просили включить их в программу первыми. Очень радует, что директора и преподаватели школ понимают важность образовательной технологии «Дебаты» для детей.

Во вторник проводим первую встречу с учителями-первопроходцами, а уже 4 марта, в субботу - первый обучающий тренинг для них», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось