Стали известны цели визита Гройсмана на Днепропетровщину

11.10.2016 14:05

Завтра, 12 октября, глава украинского правительства Владимир Гройсман намерен посетить с рабочим визитом Днепропетровскую область.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Кабмина.

Областной центр премьер-министр своим присутствием не почтит. Цель его визита – Кривой Рог. Там, на промышленном гиганте ПАО «Арселор Миталл Кривой Рог», Гройман будет присутствовать при первом пуске оборудования, которое призвано значительно сократить использование газа и металлургического кокса.

Напомним, что 13 сентября, в рамках рабочего визита в Днепропетровскую область Президент Украины Петр Порошенко вручил ключи от квартир в новострое 24 семьям военных.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю