Стала відома перша п’ятірка КПУ

29.08.2014 18:09

Комуністична партія України йде на парламентські вибори і вже показала першу п’ятірку свого списку. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті КПУ.

За повідомленням, перша п’ятірка виборчого списку КПУ виглядає так:

1. Симоненко Петро Миколайович
2. Мартинюк Адам Іванович
3. Самойлік Катерина Степанівна
4. Сіренко Василь Федорович
5. Цибенко Петро Степанович

Рішення було прийнято на 48-му позачерговому з’їзді Компартії України.

Нагадаємо, що раніше суд постановив розформувати фракцію КПУ у парламенті, оскільки велика кількість депутатів вийшла з її складу.

Джерело: Новий Погляд

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю